Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Huawei P20


Duální kamera Leica

Huawei P20 přináší revoluční technologii ve fotografování smartphonů. Život utíká rychlostí světla, nezapomeňte zachytit každý okamžik díky duální kameře Leica, kde se špičková technologie fotoaparátu setkává s vizionářským kreativním designem.

Umění světla

Nový HUAWEI P20 je inspirován světelnými vlnami, které naplňují náš svět. Jeho zakřivené skleněné tělo představuje koncepty síly a světla pro skutečně živý design smartphonu.

Nový displej FullView

Nový Huawei FullView displej ožívá na obrazovce RGBW o rozměrech 5,8“ především díky bezrámečkové konstrukci. Nabízí zářivě jasný displej, který spotřebovává méně energie. Bezkontaktní snímač otisků prstů s inteligentní navigací nabízí rychlou a přesnou odezvu.

Duální kamera Leica

Partnerství společnosti Huawei se společností Leica pozvedá fotografování smartphony na vyšší level. Díky duální kameře Leica nové generace můžete fotografovat jako profesionál. Krásně živé a ostré fotografie si jednoduše zamilujete. Díky nejnovějšímu světelnému senzoru budou vaše fotografie kvalitní i při slabém osvětlení.

Stabilizace obrazu AI

Stabilizace obrazu Huawei AI umožňuje zachytit neuvěřitelné záběry pomocí nočního režimu. Už žádný stativ. Noční režim také vyvažuje scény s vysokým kontrastem pro bezchybně jasné a světelně vyvážené snímky.

Skvělé zpomalené záběry

Zpomalte čas. Díky funkci slow motion 960fps zpomalíte video až na 960 snímků za sekundu. Zachyťte a prožijte nejcennější okamžiky života ještě intenzivněji.

Nejostřejší selfie

Přední kamera s rozlišením 24 MPx zaručí, že na každé selfie budete vypadat ohromně. Přináší živé, ostré, oslnivé, denní i noční snímky.

Master AI

S podporou Master AI je Huawei P20 schopen identifikovat v reálném čase 19 různých přednastavených kategorií. Profesionální korekce fotografií, jako například světlo nebo kontrast jsou automaticky upraveny pomocí AI.

Kirin 970 s vestavěným NPU

Napájení AI řízeného fotografického systému je čipová sada Kirin 970, která přináší celou řadu nových bonusových doplňků a kreativních nástrojů pro vynikající zážitek ze smartphonu.

Více energie, delší dobu

Huawei P20 je vybaven velmi výkonnou baterií s kapacitou 3400 mAh , která se rychle nabíjí, díky technologii SuperCharge, a vydrží opravdu dlouho pro Vaše maximální pohodlí.