Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Huawei P20 Pro, Dual SIM


Revoluční trojitá kamera

Řada Huawei P byla vždy průkopníkem novinek ve fotografování smartphony. Nyní Huawei P20 Pro přináší revoluční trojitou kamerou Leica, díky které se estetická stránka snoubí s pokročilým kamerovým systémem.

Umění světla

Inspirován samotnou energií světla, je HUAWEI P20 Pro k dispozici v novém barevném gradientu. Luminiscenční barevný postup, který je mezi smartphony jedinečný je navržen tak, aby byl výjimečný ve všech směrech.

Nový displej FullView

Nový Huawei FullView displej ožívá na obrazovce OLED o rozměrech 6,1“ především díky bezrámečkové konstrukci. Nabízí zářivě jasný displej, který spotřebovává méně energie. Bezkontaktní snímač otisků prstů s inteligentní navigací nabízí rychlou a přesnou odezvu.

Trojitá kamera Leica

Huawei představuje první trojici fotoaparátů Leica na světě. Huawei P20 Pro posunuje hranice tvůrčí mobilní fotografie. Inspirován kinetikou světla dokáže zachytit ostré a živé snímky ve dne i v noci. 40 MPx RGB kamera poskytuje jedinečnou ostrost, přesnost barev a kontrast pro každý snímek, který pořídíte. S objektivem Leica Zoom můžete dosáhnout až 5X hybridníhu zoomu. To vám umožní přiblížit objekty a dosáhnout vynikajících výsledků, pokud chcete zachytit neuvěřitelné detaily na dálku.

Stabilizace obrazu AI

Stabilizace obrazu Huawei AI umožňuje zachytit neuvěřitelné záběry pomocí nočního režimu. Už žádný stativ. Noční režim také vyvažuje scény s vysokým kontrastem pro bezchybně jasné a světelně vyvážené snímky.

Skvělé zpomalené záběry

Zpomalte čas. Díky funkci slow motion 960fps zpomalíte video až na 960 snímků za sekundu. Zachyťte a prožijte nejcennější okamžiky života ještě intenzivněji.

Nejostřejší selfie

Přední kamera s rozlišením 24 MPx zaručí, že na každé selfie budete vypadat ohromně. Přináší živé, ostré, oslnivé, denní i noční snímky.

Master AI

S podporou Master AI je Huawei P20 schopen identifikovat v reálném čase 19 různých přednastavených kategorií. Profesionální korekce fotografií, jako například světlo nebo kontrast jsou automaticky upraveny pomocí AI.

Kirin 970 s vestavěným NPU

Napájení AI řízeného fotografického systému je čipová sada Kirin 970, která přináší celou řadu nových bonusových doplňků a kreativních nástrojů pro vynikající zážitek ze smartphonu.

Více energie, delší dobu

Huawei P20 Pro je vybaven velmi výkonnou baterií s kapacitou 4000 mAh , která se rychle nabíjí, díky technologii SuperCharge, a vydrží opravdu dlouho pro Vaše maximální pohodlí.