Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Huawei P9


Huawei P9 Huawei P9 zaujme na první dojem především fotoaparátem, na jehož vývoji od optiky přes čipy až po algoritmy na zpracování obrazu spolupracovala německá společnost Leica, výrobce kultovní značky fotoaparátů. Fotoaparát je duální, tedy má dva objektivy, dva senzory, každý o rozlišení 12 MPx. – první fotoaparát zachycuje barvy, druhý je monochromatický a slouží k zachycení detailů obrazu. Výsledkem je pak zachycení více světla, více detailů a věrnější barvy.

Fotoaparát nabízí čtyři režimy snímání: standardní, syté a jemné barvy, plus monochromatický režim. O rychlost a přesnost ostření se stará hybridní technologie kombinující laser, kontrast a výpočet hloubky. Automatika vždy vybere metodu, která za daných světelných podmínek podá nejlepší výsledek. Velmi zajímavá je i funkce virtuální clony.

SamsrtphoneVíce na: http://www.mobilmania.cz/clanky/huawei-p9-co-umi-dvojite-oko-znacky-leica/sc-3-a-1334061/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=copylinkVíce na: http://www.mobilmania.cz/clanky/huawei-p9-co-umi-dvojite-oko-znacky-leica/sc-3-a-1334061/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=copylinkVíce na: http://www.mobilmania.cz/clanky/huawei-p9-co-umi-dvojite-oko-znacky-leica/sc-3-a-1334061/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=copylinkHuawei P9 je vybaven 5,2" FULL HD displejem, který věrně zobrazí Vaše fotografie a je vybaven technologií IPS pro široké pozorovací úhly.

O výkon novinky se stará nejnovější 64bitový osmijádrový procesor Kirin 955, doplněný o 3GB operační paměti RAM. Úložiště přístroje je pak 32GB, přičemž půjde rozšířit přes paměťovou kartu microSD.

Huawei P9 dále nabízí 3000mAh baterii s podporou rychlého nabíjení, kompletní podporu LTE sítí, čtečku otisků prstů na zadní straně a USB-C konektor. Potěší také přítomnost infračerveného portu pro ovládání domácí elektroniky.

Huawei P9 je též vybaven funkcí osobního strážce dat - uzamčení telefonu se realizuje skrze čtečku otisků prstů, přičemž přístroj umí uzamknout i aplikace a vloženou paměťovou kartu.

Na první pohled pak zaujme precizizní dílenské zpracování a velmi tenké tělo smartphonu o rozměrech 145 x 70,9 x 6,95 mm, které je vyrobeno z leteckého hliníku. Hmotnost je pak 144 gramů. Huawei P9 je vybaven operačním systémem Android 6.0.1 Mashmallow.

Díky službě VIP Servis pak získáte záruku 3 roky, jednu bezplatnou výměnu displeje v případě náhodného poškození v prvních třech měsících od zakoupení a také možnost jedné bezplatné výměny přístroje (namísto opravy) v případě hardwarové poruchy během prvních třech měsíců od zakoupení.