Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Huawei P9 lite


Huawei P9 lite zaujme na první pohled 5,2" FULL HD displejem, který věrně zobrazí Vaše fotografie a je vybaven technologií IPS pro široké pozorovací úhly. Displej je obepínám rámem z leteckého hliníku, který propůjčuje smartphonu nádech exkluzivity. O výkon se stará velmi výkonný osmijádrový procesor Kirin 650, doplněný o 2GB operační paměti RAM. Úložiště přístroje je pak 16GB, přičemž půjde rozšířit přes paměťovou kartu microSD.

Na zadní straně smartphonu naleznete čtečku otisků prstů, kterou je možné využívat jako touchpad pro usnadnění práce s přístrojem (lze skrze ní prohlížet galerie, ovládat fotoaparát, zvednout hovor aj.). Huawei P9 lite je též vybaven funkcí osobního strážce dat - uzamčení telefonu se realizuje skrze čtečku otisků prstů, přičemž přístroj umí uzamknout i aplikace a vloženou paměťovou kartu.

Huawei P9 lite je vybaven skvělým 13Mpx fotoaparátem. Přední fotoaparát má pak 8MPx a zaručí, že Vaše selfie budou vypadat více než dobře. Smartphone dále nabízí 3000mAh baterii, kompletní podporu LTE sítí, čtečku otisků prstů na zadní straně a micro USB konektor.
Na první pohled pak zaujme precizní dílenské zpracování a velmi tenké tělo o rozměrech 146.8 x 72.6 x 7.5 mm, které je obepnuto rámečkem z leteckého hliníku. Hmotnost je pak 147 gramů. Huawei P9 lite je vybaven operačním systémem Android 6.0.1 Mashmallow s oblíbenou nadstavbou EMUI 4.1.