Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Huawei Y3 II

Huawei Y3 II je cenově dostupný smartphone s pokročilou výbavou v čele s podporou LTE, čtyřjádrovým procesorem a prostorným displejem. Z přístroje se stane ideální společník k práci i zábavě. Displej nabídne úhlopříčku 4.5" a rozlišení 854 x 480 pixelů.

Ať už hrajete hry, sledujete videa nebo procházíte internetové stránky, vše je díky čtyřjádrovému procesoru s taktem 1.0 GHz rychlé a plynulé. Operační paměť je pak rovných 1 GB. V přístroji je nainstalován operační systém Google Android ve verzi 5.1 Lollipop.

Na zadní straně najdete 5Mpx fotoaparát s automatickým ostřením a led bleskem. O své výsledky se můžete ihned podělit na sociálních sítích. Druhý 2Mpx fotoaparát je umístěn přímo nad displejem. Sekundární fotoaparát pořídí perfektní selfies a poslouží také ke stále populárnějším videohovorům.

LTE modem se postará o rychlé stahování multimédií (rychlost až 150 MB/s) a plynulé procházení internetu. K webovému obsahu se dostanete také díky Wi-Fi. Orientaci v neznámém terénu výrazně usnadní GPS. Výčet konektivity dále zahrnuje Bluetooth a microUSB.

V útrobách smartphonu najdete baterii s vysokou kapacitou 2 100 mAh. Rozměry přístroje jsou 134.2 x 66.7 x 9.9 mm. Huawei Y3 II díky tomu padne ideálně do ruky. Na těle najdete microUSB konektor a 3,5mm jack.