Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Huawei Y7, Dual SIM


Huawei Y7, Dual SIM je smartphone se zajímavým poměrem cena/výkon a s pokročilou výbavou v čele s podporou LTE, osmijádrovým procesorem a prostorným displejem. Navíc při možnosti využít Dual SIM - z přístroje se stane ideální společník k práci i zábavě.

Displej nabídne úhlopříčku 5,5" a HD rozlišení. Technologie IPS pak zajistí široké pozorovací úhly.

Ať už hrajete hry, sledujete videa nebo procházíte internetové stránky, vše je díky osmijádrovému procesoru s taktem 1.4 GHz rychlé a plynulé. Operační paměť je pak rovných 2 GB. Interní paměť má kapacitu 16GB a jednoduše ji rozšíříte microSD paměťovými kartami. V přístroji je nainstalován operační systém Google Android ve verzi 7.0 Nougat. Na portálu Google Play najdete nespočet aplikací a her.

Na zadní straně najdete 12Mpx fotoaparát s automatickým ostřením a led bleskem. O své výsledky se můžete ihned podělit na sociálních sítích. Druhý 8Mpx fotoaparát je umístěn přímo nad displejem. Sekundární fotoaparát pořídí perfektní selfies a poslouží také ke stále populárnějším videohovorům.

LTE modem se postará o rychlé stahování multimédií (rychlost až 150 MB/s) a plynulé procházení internetu. K webovému obsahu se dostanete také díky Wi-Fi. Orientaci v neznámém terénu výrazně usnadní GPS. Výčet konektivity dále zahrnuje Bluetooth a microUSB.

V útrobách smartphonu najdete baterii s vysokou kapacitou 4 000 mAh. Na těle smartphonu najdete microUSB konektor a 3,5mm jack.