Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Huawei Y7 Prime


13 MP + 2 MP duální fotoaparát

Pozvedni své fotografie. Zachyť živoucí krásu a hloubku každého snímku s přirozeným bokeh efektem. Vše díky funkci široké závěrky duálního fotoaparátu.

Rozjasni tvoje nejlepší snímky

Osvětlení jako ze studia zajistí, že i v horších světelných podmínkách vyfotíš své nejlepší seflie; a to díky manuálním a inteligentním režimům automatického nastavení tak, aby každý portrét byl perfektní.

Vždy ten nejlepší záběr

S Huawei AR čočkou dodáš svým selfie kouzelné efekty. Vyber si některou masku nebo tažením změň pozadí fotky. Přidej trochu magie pro každodenní zábavu s přáteli!

Odemkni telefon jediným pohledem

Tvůj obličej se stane tvým heslem. Stačí telefon probudit a jediný pohled zařízení odemkne za použití pokročilé technologie rozpoznání obličeje.

Větší zorné pole, lepší displej

5,99'' široký HD+ Huawei FullView displej s vysokým poměrem obrazovky k tělu telefonu přináší mnohem širší pohled na tvůj svět.

Chytřejší telefon, hladký chod

Nadstavba EMUI 8.0, založená na Android™ 8.0, umožňuje telefonu učit se a optimalizovat využití zdrojů pro zrychlení každého jednoho tažení po displeji.

Rozdělená obrazovka, dvojnásobná porce zábavy

Jedním dotykem můžeš ovládat dvě různé aplikace na jediné obrazovce.

Až 20 dní v pohotovostním režimu

Baterie o kapacitě 3000 mAh (při standardním napětí). Bav se na maximum s dostatečnou výdrží pro 13 hodin videí, 58 hodin hudby a více času na hraní her.