Apple iPadSpolečnost Apple, Inc., byla založena roku 1976 v garáži rodičů Steva Jobse v americkém městě Cupertino, tehdy jako Apple Computers Inc. U zrodu společnosti stáli tři muži - Steve Jobs, Steve Wozniak a Ronald Wayne, který společnost opustil po pouhých dvanácti dnech od jejího založení. Prvním výrobkem byl dřevěný počítač Apple I. 

V roce 2013 se pak Apple stal nejhodnotnější značkou světa.

Společnost Apple věří, že skutečná inovace musí obsahovat vše. Nadšení pro inovativní řešení je cítit ze všech produktů Apple, od jejich návrhu, přes výrobu až po jejich každodenním uživání. Je to část neustávajícího poslání opustit svět lepší, než jsme ho našli. Víra, že je naší povinností ujistit se, že při tvorbě krásných výrobků, nezapomínáme na péči o naši krásnou planetu.

Tablety od společnosti Apple nesoucí označení iPad jsou fenoménem současné doby a udávají směr ve vývoji přístrojů tohoto segmentu. Na první pohled zaujmou elegantním a nadčasovým designem, který jde ruku v ruce s vysokým výkonem. Jsme oficiální prodejci značky Apple - prohlédněte si naši nabídku přístrojů.