Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

KAABO - nejlepší koloběžky na světě​​​​​​

/media/photos/2021/07/19/99487-850_xxx_kaabo.jpg

Uvedená cena je již po slevě. Akce probíhá od 20. 7. do 12. 8. nebo do vyprodání.

Nejlepší koloběžky na světě jsou tady! Na Mobil Pohotovosti exkluzivně spouštíme předobjednávky na nadupané elektrokoloběžky značky Kaabo. A jedině u nás získáte slevu až 10 000 Kč a na splátky bez navýšení.

Historie moderních elektrických koloběžek se začala psát koncem roku 2012. Společnost Kaabo Electric Scooter byla založena v roce 2013 a hned od začátku se pustila do výroby koloběžek pro denní dojíždění a zároveň offroad modelů. Po letech vývoje začala vyvážet své produkty do více než 30 zemí v Evropě, Americe a Africe.

Maximální rychlost až 100 km/h, dojezd až 150 km a nosnost až 180 kg. Právě díky svým neuvěřitelným parametrům nemají elektrické koloběžky Kaabo konkurenci. Samozřejmostí jsou LED světla, displej na řídítkách, propracovaný brzdový systém a možnost koloběžku rychle složit pro snadný převoz v autě. A dokonce i nejlevnější model nabízí odpružení předního i zadního kola pro pohodlnou a bezpečnou jízdu.

Díky Prémiové záruce nemusíte v případě reklamace nikam jezdit. Žádné cestování k nejbližšímu prodejci, žádné čekání ve frontě a žádné vysvětlování. Více informací najdete zde.

Více informací o legislativě spojené s elektrickými koloběžkami najdete zde.


​​