Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Lenovo A7010 Pro


Dolby Atmos®

Smartphone Lenovo A7010 Pro je vybaven dvěma předními reproduktory s technologií Dolby Atmos®, které jsou zárukou bohatého a kvalitního zvuku. Videa a hudba podpořená technologií Dolby Atmos vás okouzlí výrazným a plným prostorovým zvukem. Budete si moci vychutnávat zvukové podání plné detailů, poslech při vyšší hlasitosti bez zkreslení a srozumitelnější dialogy při sledování filmů a televizních pořadů.

Vynikající 5,5" Full HD displej

Smartphone Lenovo A7010 Pro je vybaven 5,5" Full HD displejem, který je jako stvořený pro multimediální zábavu – nabízí vysoké rozlišení, syté barvy a ostrý obraz. Videa, hry i fotografie tak budou výrazně zřetelnější a realističtější. Velký a jasný displej modelu A7010 Pro využívá technologii IPS (In-Plane Switching), která zajišťuje velmi široké pozorovací úhly téměř 180°. Můžete ho tak snadno sledovat společně se svými přáteli či rodinou.

Pokročilé možnosti zvukového vstupu a záznamu

Smartphone A7010 Pro je ideální zařízení pro záznam videa a videohovory. Je vybaven systémem s trojicí mikrofonů, které filtrují okolní ruchy a výrazně zlepšují možnosti zvukového vstupu a záznamu. Podpora špičkového kodeku Wolfson® navíc poskytuje širokopásmovou redukci ruchů s využitím několika mikrofonů, výkonné potlačení akustické ozvěny (AEC), stereofonní potlačení okolního hluku (ANC), vylepšení řeči a mnoho dalšího.

Přední a zadní fotoaparát

Pomocí 13Mpx zadního fotoaparátu s automatickým ostřením a LED bleskem a 5Mpx přední fotoaparátu smartphonu A7010 Pro můžete kdykoli pořizovat fantastické snímky i ostré selfie a okamžitě je sdílet.

Procesor MediaTek® MT6753 Octa Core

Vychutnejte si multimediální dokonalost procesoru MediaTek MT6753 Octa Core i jeho úsporných funkcí prodlužujících výdrž baterie. O plynulý chod a vysoký výkon systému při jakékoli úloze se starají 3 GB paměti RAM.

Rozšiřitelné úložiště a paměť

Díky 16 GB vestavěného úložiště má smartphone A7010 Pro dostatek prostoru pro vaše fotografie, videa a hudbu. Pokud byste však náhodou přeci jen potřebovali více místa, není nic jednoduššího než rozšířit úložiště pomocí paměťové karty microSD s kapacitou až 128 GB.

Zabezpečení pomocí otisku prstu a NFC

Tato funkce zajišťuje vyšší míru zabezpečení vašeho zařízení, udržuje data v bezpečí a zaručuje důvěrnější přenosy i online platby.

Úžasná výdrž baterie

Smartphone Lenovo A7010 Pro vybavený baterií s kapacitou 3 300 mAh je ideální pro aktivní životní styl. Bez ohledu na to, zda ujíždíte na sociálních sítích, jste náruživí fotografové nebo prostě rádi chatujete, tento smartphone zvýší vaši produktivitu.

Rychlé 4G připojení

Smartphone A7010 pro podporuje vysokorychlostní sítě LTE (4G), které jsou zárukou nejrychlejších datových přenosů. Můžete se proto těšit na dokonale plynulé prohlížení webu, sledování videa, čtení, hraní online her nebo chatování s přáteli.

Dvě SIM karty

Chcete-li oddělit práci a zábavu, ideálním řešením je jeden smartphone se dvěma SIM kartami. Tuto funkci oceníte také při cestách do cizích zemí nebo v případech, kdy budete chtít ušetřit a budete využívat různé služby od různých operátorů. V některých oblastech není k dispozici.

Čtečka otisků prstů

Vestavěná čtečka otisků prstů dodává smartphonu další úroveň zabezpečení. Pomůže vám zamezit nežádoucímu přístupu cizích osob k obsahu smartphonu A7010 Pro a zneužití osobních dat.

Vestavěné aplikace Lenovo

Nová řada aplikací DOit od společnosti Lenovo vám umožní se zařízením zvládnout více. S aplikací SHAREit můžete sdílet fotografie, aplikace, videa a další data s jakýmkoli kompatibilním zařízeními, a to dokonce i bez připojení k síti. Aplikace SYNCit slouží k zálohování či obnově kontaktů, zpráv a protokolů volání. V aplikaci SNAPit naleznete různé režimy fotografování, zatímco aplikace CLONEit umožňuje okamžitý přenos všech starých dat a aplikací do nového telefonu Lenovo.