Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Lenovo A Plus


Lenovo A Plus přináší ideální velikost obrazovky a vysokokapacitní baterii v kompaktním designu - vše, co milujete, máte na dosah díky tomuto skvělému smartphonu. Je poháněn rychlým čtyřjádrovým procesorem a díky tomu můžete mít otevřených hned několik aplikací najednou. Baterii s dlouhou výdrží můžete snadno vyměnit, pokud budete potřebovat více energie. Sloty na dvě SIM karty vám umožní mít dvě telefonní čísla na jednom telefonu, což je perfektní například při cestování. Operační systém Android 5.1 Lollipop nabízí neuvěřitelný zážitek při používání vašeho smartphonu.

Kompaktní design s velkým displejem

Lenovo A Plus disponuje zaoblenými okraji a zadním krytem s mikrotexturou - skvěle se tak drží a dokonale zapadne do vaší kapsy. Navíc nabízí skvělý 4.5” displej pro snadné surfování, používání aplikací nebo sledování videí.

Skvělý výkon pro každodenní potřeby

Sdílejte fotografie v jednom okamžiku. Surfujte bez čekání. S rychlým čtyřjádrovým procesorem přináší Lenovo A Plus vynikající výkon i při několika spuštěných aplikacích.

Dlouhá výdrž baterie

Díky 2,000 mAh baterii s dlouhou výdrží můžete smartphone používat celý den bez nabíjení. Pokud budete potřebovat víc energie, baterii můžete snadno vyměnit.

Užijte si operační systém Android™

S operačním systémem Android™ 5.1 Lollipop můžete stahovat oblíbené aplikace a hry. Android™ vám přináší to nejlepší.

Dvě SIM karty v jednom smartphonu

Ušetřete peníze a mějte dvě telefonní čísla v jednom telefonu - můžete mít jedno soukromé a jedno pracovní telefonní číslo, což se vám může hodit zejména při cestování.