Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Lenovo Moto G


1

Odolný vůči vodě. Odolný vůči obavám.

Od svého telefonu potřebujete, aby tu vždy byl pro vás, dokonce i v těch ne zrovna ideálních podmínkách. Ochrana na stupni IPX7 chrání váš telefon před postříkáním a zbloudilými kapkami vody. Po náhodném žbluňknutí do kaluže nebo do umyvadla telefon prostě osušte a můžete jet dál.

Váš telefon to zvládne za vás

Funkce Moto Assist pozná, kde jste a co děláte, a přizpůsobí telefon tak, aby se vám s ním pracovalo co nejlépe. Například propustí pouze hovory s nejvyšší prioritou, jestliže právě spíte, nebo během jednání nechá vypnuté vyzvánění.
2
3

Rychlost bez zbytečného utrácení.

Nový telefon Moto G nabízí úžasnou rychlost 4G LTE. Můžete tak procházet web, streamovat hudbu, hrát hry a sledovat videa.  

Skvělé snímky. Vždy a všude.

Nový Moto G vykouzlí vysoce kvalitní fotografie v jakémkoli prostředí. A to dokonce i při nízkém osvětlení. Špičkový objektiv se světelností f2,0 a výjimečně rychlým ostřením vám umožní pořídit křišťálově čisté snímky a dvojitý LED blesk vyvažující barvy se postará o zachování barevnosti a čistoty obrazu. Funkce HDR (High Dynamic Range) vám navíc pomůže zachytit jasné i tmavé barvy přesně tak, jak je vidíte.
4


Produktové video Lenovo Moto G