Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Lenovo PHAB


V současné době využíváme naše telefony pro mnohem více než jentelefonování či psaní zpráv. Ať už je to prohlížení sociálních sítí, hraní her nebo sledování videa, používáme naše telefony mnohem vice než tablety, především když jsme venku. Proto jsme přišli s novým Lenovo PHAB. Kombinace přenositelnosti smartphonu s výkonem a velikostí displeje tabletu nabízí opravdu to nejlepší z obou světů.

Nový Lenovo PHAB vám zprotředkuje multimediální svět tabletu s přenositelností smartphonu. Ponořte se do sledování vašich oblíbených videí s brilantním 6,98 palcovým displejem, pohlcujícím zvukem s technologií Dolby Atmos®. Jde o největší obrazovku a nejhlasitější zvuk, který se vejde do vaší kapsy. Navíc disponuje připojením 4G LTE, takže tohle vše si můžete užívat i na cestách.

6.98palcový HD displej

6.98palcový HD displej s IPS technologií není jen velký, ale nabízí i ohromující multimediální zážitky na cestách. S tak vekým displejem, ve srovnání s ostatními smartphony, vám poskytne mnohem intenzivnější zážitky z hraní her, sledování filmů a užívání si všech vašich oblíbených aplikací.

Podpora nejrychlejší sítě 4G LTE

Surfujte, streamujte, stahujte co libo s rychlým 4G LTE připojením. Už žádné čekání!

Dual SIM

S možností zapojení dvou SIM karet najednou můžete snadno udržet všechny své soukromé a pracovní kontakty ve stejném zařízení. Je to jako mít dva telefony v jednom.

Dvě kvalitní kamery

Když dojde na focení, Lenovo PHAB nabízí to nejlepší ve své třídě. Je vybaven zadním 13MPx fotoaparátem, který zachytí všechny důležité okamžiky na fotografii nebo video. K dispozici je také přední 5MPx širokoúhlý objektiv, který vám pomůže vytvářet dokonalé selfie fotografie.

Vynikající výdrž baterie

S Lenovo PHAB zvládnete mnohem vice. Díky mnoha vylepšením jako např. řízení spotřeby obrazovky a velikosti kapacity samotné baterie - 4250mAh můžete Lenovo PHAB používat tak dlouho, jak jen budete potřebovat.

Kvalitní a hlasitý zvuk jako v kině

Technologie Dolby Atmos® kombinovaná s vestavěným Smart Amplifier znamená, že hlasitost Lenovo PHAB je až dvakrát vyšší než u běžného smartphonu. Zkuste si nasadit sluchátka a poznejte, jak dynamický a pohlcující může být zvuk.

Snadné používání jednou rukou

Lenovo PHAB je optimalizován pro používání jednou rukou. Je vybaven mnoha vylepšeními, jako je softwarové zmenšení obrazovky a široký dotyk. Ideální pro použití jednou rukou, když musíte zvládnout víc věcí najednou nebo jste venku.