Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Lenovo TAB 3 7, LTE


Jestliže hledáte kompaktní a snadno přenosný tablet, který udělá radost všem členům rodiny, pak je pro vás Lenovo Tab 3 7 ideální. Jedná se o 7" tablet, který je odolný proti polití, zvládne hraní her i sledování videa, poradí si s více různými uživateli a nabízí také bezpečný režim pro děti.

Optimalizovaný pro děti

Sdílejte tablet s celou rodinou – dokonce i s dětmi – aniž byste přišli o svá individuální nastavení. Tablet Tab 3 7 nabízí režim pro více různých uživatelů, takže vaše individuální nastavení a předvolby zůstanou nedotčeny. Obsahuje dokonce speciální dětský režim s bezpečným internetovým prohlížečem a nástroji pro kontrolu přístupu. Děti tak při jeho používání budou v naprostém bezpečí.

Odolný proti polití

Vezměte si tablet ven – třeba i na koupaliště nebo na pláž. Bez obav. Tab 3 7 je díky technologii P2i odolný proti polití (IP52). Můžete hrát hry u bazénu nebo si prohlížet internet ve vaně. Tablet Tab 3 7 je tady pro vás.

Šetrný k vašim očím

Tablet Tab 3 7 využívá technologii adaptivního displeje, která ochrání vaše oči před únavou. Ta automaticky optimalizuje jas a kontrast zařízení podle aktuálně prováděné činnosti, ať už na tabletu čtete text nebo sledujete videa. Nechybí ani bezpečný režim, který eliminuje veškeré modré světlo a pomáhá tak chránit děti a osoby s citlivým zrakem.

Stylové a elegantní provedení

Úzké rámečky okolo displeje přispívají k atraktivnímu designu a poskytují více místa pro samotný displej. Díky řadě barevných variant si můžete vybrat tu, která nejlépe odpovídá vašemu vkusu.

Kompaktní konektivita

S hmotností pouhých 260 g je 7" tablet Tab 3 7 snadno přenosný a lze jej používat kdekoli na cestách. Bezdrátová technologie Wi-Fi a datové připojení 4G vám zajistí spojení se světem.

Dlouhá výdrž baterie

Tab 3 7 nabízí až 9hodinovou výdrž baterie na jedno nabití, takže s vámi udrží krok po celý den.

Dva fotoaparáty

Pomocí tabletu Tab 3 7 můžete pořizovat skvělé fotografie. Jeho zadní fotoaparát má rozlišení 5 Mpx a přední fotoaparát s rozlišením 2 Mpx ocení všichni milovníci seflie. Vždy připraven pořídit perfektní snímek a sdílet ho s ostatními.

Intuitivní ovládání gesty

Pomocí dotykových gest můžete na tabletu Tab 3 7 spouštět aplikace snadno a rychle. Stačí, když na vypnutý displej prstem napíšete písmeno „C“ a ihned se spustí fotoaparát. Už nikdy vám neunikne dokonalý záběr jen proto, že jste v záplavě ikon včas nenašli tu správnou.