Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Lenovo TAB 3 8 Plus


8" tablet pro rodiny s aktivním životním stylem. Tablet Lenovo Tab 3 8 Plus může používat několik různých uživatelů. Nabízí speciální dětský režim a je ideální pro prohlížení webu, nakupování a sledování videí. Zaujme rovněž technologií adaptivního displeje, která automaticky optimalizuje zobrazení a chrání vaše oči před únavou.

Určen pro rodinu

Sdílejte tablet s celou rodinou – dokonce i s dětmi – aniž byste přišli o svá individuální nastavení. Tablet Tab 3 8 Plus nabízí režim pro více různých uživatelů, takže vaše individuální nastavení a předvolby zůstanou nedotčeny. Obsahuje dokonce speciální dětský režim s bezpečným internetovým prohlížečem a nástroji pro kontrolu přístupu. Děti tak při jeho používání budou v naprostém bezpečí.

Šetrný k vašim očím

Tablet Tab 3 8 Plus využívá technologii adaptivního displeje, která ochrání vaše oči před únavou. Ta automaticky optimalizuje jas a kontrast zařízení podle aktuálně prováděné činnosti, ať už na tabletu čtete text nebo sledujete videa. Nechybí ani bezpečný režim, který eliminuje veškeré modré světlo a pomáhá tak chránit děti a osoby s citlivým zrakem.

Působivý zvuk

Dva přední reproduktory s technologií Dolby Atmos® poskytují výrazný a kvalitní prostorový zvuk.

Kompaktní konektivita

S hmotností pouhých 329 g je 8" tablet Tab 3 8 Plus snadno přenosný a lze jej používat kdekoli na cestách. Bezdrátová technologie Wi-Fi vám zajistí spojení se světem. Šup s ním do tašky a můžete vyrazit.

Dlouhá výdrž baterie

Tab 3 8 Plus nabízí až 8hodinovou výdrž baterie na jedno nabití, takže s vámi udrží krok po celý den.

Dva fotoaparáty

Pomocí tabletu Tab 3 8 Plus můžete pořizovat skvělé fotografie. Jeho zadní fotoaparát má rozlišení 8 Mpx a přední fotoaparát s rozlišením 25Mpx ocení všichni milovníci selfie. Potěší též podpora natáčení videa ve Full HD. Vždy připraven pořídit perfektní snímek a sdílet ho s ostatními.