na splátky bez navýšení
Doprava zdarma
Mobilní telefon Samsung Galaxy J5 (SM-J500FD), Dual SIM Black
1

Dokonalý zážitek ze sledování

 Samsung Galaxy J5 je vybaven 5" HD displejem s technologií Super AMOLED, můžete se proto těšit na syté barvy a perfektní obraz, který vás ohromí. Bohaté a věrné podání barev i výjimečně vysoký kontrast.

Vysoký výkon

A díky výkonnému procesoru si můžete vychutnávat také vyšší rychlost při prohlížení webu, hraní her nebo sledování HD videa a také zcela plynulý multitasking.
2
3

Pokročilý fotoaparát

Samsung Galaxy J5 využívá zadní fotoaparát s rozlišením 13 Mpx a objektivem se světelností f / 1.9.

Rychlé spuštění

Samsung Galaxy J5 je vybaven funkcí rychlého spuštění, která umožňuje velmi snadno aktivovat fotoaparát. Stačí dvakrát stisknout domovské tlačítko a získáte okamžitý přístup k aplikaci fotoaparátu. S touto praktickou funkcí už vám nikdy neuteče žádný záběr.
4
5

Aplikace Smart Manager

S nástrojem Smart Manager budete mít vždy přehled o všech důležitých parametrech vašeho Galaxy J5, včetně stavu akumulátoru, úložném prostoru, stavu paměti a mnoha dalších informací. 

Více energie baterie

Samsung Galaxy J5 je vybaven vysokokapacitní baterií. Můžete si tak užívat multimediální zábavu, sledovat filmy, poslouchat hudbu, hrát hry a prohlížet web, aniž byste si museli dělat starosti o výdrž baterie.
6
7

Režim vysoké úspory energie

A můžete zůstat v klidu, i když úroveň nabití baterie poklesne, protože Galaxy J5 nabízí speciální režim vysoké úspory energie. Ten prodlouží výdrž baterie tím, že vypne některé aktuálně nepotřebné funkce telefonu a přepne zobrazení do úsporného černobílého režimu. 

Přední fotoaparát s bleskem

Přední fotoaparát nepostrádá blesk, takže umožňuje pořizovat kvalitní selfie i za horších světelných podmínek.
8