na splátky bez navýšení
Doprava zdarma
Mobilní telefon Samsung Galaxy Xcover 3 VE (G389F), Silver
1

Odolný vůči prachu a vodě

Užívejte si duševní pohodu ve všech situacích s neuvěřitelně robustním krytem Xcover3 VE. Kryt Xcover3 VE s certifikací IP67 je navržen tak, aby odolával působení vody i prachu, a to i na staveništích, prašných cestách i sjezdovkách.

Prodloužená výdrž akumulátoru

Díky akumulátoru zařízení Xcover3 VE s kapacitou 2200 mAh můžete ze svého smartphonu vytěžit maximum dokonce během delší doby provozu, aniž by jste se museli starat o nabíjení - to umožňuje dlouhodobé používání na cestách.
2
3

Štíhlý, módní, praktický design

Využijte snadnější uchopení krytu Xcover3 VE, který se díky štíhlému tělu o tloušťce 9,95 mm lépe drží v jedné ruce. Jeho odolný a přesto elegantní design se také vyznačuje výjimečnou praktičností.

Jednoduché ovládání

Xcover3 VE je určen pro snadné použití v každé situaci - dokonce i při používání v rukavicích. Pro přístup k nejčastěji používaným aplikacím jednoduše použijte tlačítko Xcover. Toto speciální tlačítko vám umožní ovládat funkce s minimálními obtížemi.
4
5

Bleskově rychlá síť LTE

S podporou LTE Cat4 nabízí Xcover3 VE rychlost stahování až 150 Mbps a rychlost nahrávání až 50 Mbps. Užívejte si surfování na internetu, stahování aplikací, sledování filmů, hraní her a mnoho dalšího - to vše při velmi vysoké rychlosti.