Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Moto G6, Dual SIM


Poznejte své možnosti

Seznamte se s telefonem moto g6. Díky 5,7" displeji Max Vision s Full HD+ rozlišením, pokročilému softwaru pro vylepšování fotografií a dlouhé výdrži baterie* udělá zaručený dojem.

Větší displej bez rámečku

Díky novému bezrámečkovému displeji Max Vision s rozlišením Full HD+ nebude již nic stát mezi vámi a vaším oblíbeným obsahem. Poměr stran 18:9 vás vtáhne do děje her i filmů a integrované přednastavené režimy Dolby Audio™ obohatí obsah o dokonalý zvuk.

Portréty jako ve studiu a mnohem víc

Duální zadní fotoaparát s pokročilým systémem pro zpracování fotografií vám umožní fotografie tvořit přesně tak, jak chcete. Pořizujte i časosběrná videa. Zvýrazněte objekt efektem jedné barvy nebo selektivním černobílým filtrem. Přední fotoaparát s rozlišením 8 Mpx pak umožňuje pořizování širokoúhlých autoportrétů se zábavnými filtry.

Elegantní a odolný

Telefon moto g6 je kompletně chráněn vrstvou Corning® Gorilla® Glass odolnou proti poškrábání s trojrozměrně konturovanou zadní stranou usnadňující uchopení.

Rychlejší streaming bez zpoždění

Díky 1,8GHz osmijádrovému procesoru Qualcomm® Snapdragon™ si můžete užívat oblíbené aplikace, hry a videa bez přerušování. Výkonná grafika a rychlost připojení 4G vás nenutí obětovat kvalitu videa kvůli rychlejšímu načítání.

Nebojte se vody

Vodu odpuzující vrstva p2i ochrání telefon před postříkáním a lehkým deštěm.

Dlouhá výdrž

Baterie s kapacitou 3000mAh vydrží celý den bez připojení k napájení. A když přijde čas, nezdržujte se nabíjením. Nabíječka turbopower™ je součástí balení a nabije telefon během pár minut na několik hodin provozu.

Stvořeno pro váš život

Telefon moto g6 je konstruován tak, aby vám pomáhal ve snadném, rychlém a bezpečném přístupu k veškerým funkcím a obsahu.

Víceúčelová čtečka otisku prstu

Dlouhým stisknutím čtečky otisku prstu můžete telefon zamknout nebo odemknout. Přejetím doleva se vrátíte zpět, přejetí doprava zobrazí nedávné aplikace, jedním klepnutím se vrátíte na domovskou obrazovku.

Exkluzivní funkce Moto Experiences

Potřebujete klid? Položte telefon přední stranou dolů a zapnete režim, kdy vás nikdo nebude rušit. Potřebujete posvítit? Dvojím pohybem zapnete svítilnu. Povely Moto usnadňují život.