Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Motorola One


Lepší život

Zábava na velkém displeji. Skvělé portréty a autoportréty. Baterie na celý den a nabíjení turbopower. A nejnovější aktualizace, inovace a zkušenosti společností motorola a Google. Budete stále připraveni.

Nádherné zpracování​

Telefon má zaoblené okraje a precizně zpracované sklo CorningⓇ GorillaⓇ Glass 2.5D. Je pevný, ohromující a dokonale padne do jedné ruky. Můžete se ponořit do her, knih, filmů i dalšího obsahu na velkém 5,9" displeji Max Vision HD+. Na rozdíl od tradičních displejů nabízí displej Max Vision poměr stran 19 : 9 a větší přehled.

Výjimečné fotografie

Systém se dvěma zadními fotoaparáty (13 Mpx + 2 Mpx) a 8Mpx předním fotoaparátem pořizuje profesionálně vyhlížející snímky. Selektivní zaostření je výhodou při fotografování portrétů. U autoportrétů můžete rozostřit pozadí. Zachyťte pohyb v čase do cinemagrafů. A integrovaná aplikace Google Lens poslouží při hledání popisu objektu v záběru.

Energie na práci i hraní​

3000mAh baterie umožňuje až celodenní provoz na jedno nabití. Díky technologii turbopower™ dobijete telefon za pouhých 20 minut až na 6 hodin provozu.

Čerstvý OS​

Přijímejte aktualizace na nejnovější verzi systému Android One. Získáte přístup k nejnovějším inovacím a telefon přitom bude fungovat stejně plynule jako vždy.

Opevněný telefon

Proti webovým hrozbám vás ochrání každoměsíční aktualizace zabezpečení. Zabezpečení je zabudováno do všech vrstev systému Android One. Zařízení i vaše osobní data jsou v bezpečí. Služba Google Play Protect skenuje a ověřuje více než 50 miliard aplikací denně.

Najděte, na jaký objekt se právě díváte

V aplikaci Google Lens můžete najít, na jaký objekt se právě díváte. Vše zvládnete rychleji a můžete spolupracovat s reálným světem.