Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

myPhone HAMMER ENERGY, Dual SIM 3G


Plný energie

Hammer Energy skvěle odolává drobnému prášku, prachu, vodě i sněhu, což potvrzuje certifikát IP68! Tento smartfon je navržený tak, aby ho jeho těsná a vůči pádům odolná konstrukce chránila. Pěti palcový HD IPS displej je zpevněný sklem Gorilla Glass 3 - ještě silnějším a odolnějším, které je navíc chráněno gumovým rámečkem proti poničení při pádu telefonu.

Tvrdý hráč

Silný, dobře stavěný, s vynikajícím vnitřkem - Hammer Energy je extrémně dobrý smartphone. Zpevněná konstrukce potvrzená certifikátem IP68 a displej chráněný sklem Gorilla Glass třetí generace zaručují, že telefony se přizpůsobí práci za každých podmínek. Je jedno, jestli pracujete v terénu nebo máte rádi extrémní výzvy – Hammer Energy je právě pro Vás. Pěti palcový IPS displej, čtyř jádrový procesor, 2 GB paměti RAM a baterie s velmi dobrou výdrži o kapacitě 5000 mAh zajišťují dlouhé hodiny používání smartfonu i při využívání více funkci zároveň.

Vždy po ruce

16 GB interní paměti s možností rozšíření microSD paměťovými kartami až o další 32 GB je dostatečná kapacita na uložení toho, co je pro Vás důležité mít vždy po ruce - všude tam, kam vezmete s sebou Hammer Energy.

Dual SIM

Jedno číslo pro práci, druhé číslo pro rodinu. Nebo vaše telefonní číslo spolu s lokálním číslem v zahraniční. Funkce Dual SIM perfektně rozdělí tato dvě důležitá prostředí.

Dodatečný zdroj energie

Podělte se o energii s ostatními! Hammer Energy může sloužit také jako powerbanka. Stačí k němu připojit OTG kabel, díky kterému nabijete ostatní zařízení.

Solidní parametry

Zpevněna konstrukce je dobrou předzvěstí toho, co najdete uvnitř telefonu. Hammer Energy je vybavený solidními technickými parametry. Mezi nimi jsou: čtyř jádrový procesor taktovaný 1.5 GHz, který je podporován 2 GB pamětí RAM, a spolu s operačním systémem Android 6.0 Marshmallow zajišťují plynulý chod zařízení bez ohledu na to, kolik souběžně dostane povelů.