Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Nokia 3310 (2017)


Ikona je zpět!

Nová Nokia 3310 je klasika s moderními funkcemi. Můžete si zase zahrát Hada a spolehnout se na výdrž baterie v pohotovostním režimu až po dobu jednoho měsíce.

Ikonický tvar v novém kabátě

Nová Nokia 3310 převzala ikonickou siluetu původního telefonu a upravila ho pro rok 2017. Upravené uživatelské rozhraní přináší nový vzhled klasickému telefonu, zatímco polarizovaný a zaoblený displej s úhlopříčkou 2.4” poskytuje lepší čitelnost na slunci.

Dlouhá výdrž baterie

Vzpomínáte si, kdy naposledy jste mohli odejít z domu bez nabíječky? S novou Nokií 3310 můžete. Je vybavena baterií s dlouhou výdrží, takže můžete mluvit celý den, nebo ho nechat v pohotovostním režimu až jeden měsíc. Díky portu Micro-USB je nabíjení velmi jednoduché.

Na povrchu

Krásná tlačítka a design s ikonickým tvarem. Fotoaparát s rozlišením 2 MPx s diodovým bleskem pro jednoduché fotografování. Konektor pro sluchátka. Zakřivený displej s úhlopříčkou 2.4” s polarizační vrstvou pro lepší čitelnost na přímém slunci.

Pod povrchem

Konektivita 2G pro telefonování a posílání textových zpráv. Zbrusu nové uživatelské rozhraní s odkazy na původní telefon. Úžasná výdrž baterie, doba hovoru až 22 hodin. Rádio FM a přehrávač MP3. 16 MB úložný prostor3 plus slot na microSD kartu s podporou až 32 GB.

Had!

Zahrajte si legendárního Hada. Je zpátky i s malou inovací, díky které je ještě zábavnější a lze ho hrát na barevném displeji.