Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Nokia 6, Dual SIM


Společně zažijeme více zábavy

Nokia 6 je vynikající telefon s nejnovější verzí systému Android™ a skvělými zábavními funkcemi. Zaujme především jasným 5.5" displejem s rozlišením Full HD. Dále skvělým zvukem s Dolby Atmos® a 16 MPx fotoaparátem.

Navržen k dokonalosti, vyroben k výdrži

Nokia 6 pokračuje v odkazu designového dědictví: čistý vzhled, hladké kovové tělo a precizní detaily. Dostupné ve škále pěti barev, včetně limitované edice lesklé Arte Black.

Odolá nástrahám všedního dne

Tělo telefonu Nokia 6 je dokonale řemeslně zpracované díky hladkému, precizně opracovanému hliníku. Výroba těla z pevného kovového bloku trvá 55 minut. Kromě zaobleného displeje Corning® Gorilla® Glass je navíc vyroben z materiálů, které můžete používat v každodenním životě.

Chytré telefony pro život

Po desetiletí byly telefony Nokia charakterizovány krásným a silným designem spojeným s mimořádnou kvalitou. Ani tento telefon není jiný: byl vyroben, aby vám pomáhal prožívat život, jak nejlépe umíte – odolné a krásné materiály, skvělý pocit na dotyk a ideální vyvážení výkonu a výdrže baterie. A co je nejlepší, váš telefon Nokia zůstane bezpečný a aktualizovaný díky pravidelným softwarovým aktualizacím.

Velký a jasný displej

Displej s rozlišením Full HD o úhlopříčce 5.5” a skvělé zobrazení barev Vám zajistí dokonalou zábavu, i když jste venku na jasném denním světle. Široké pozorovací úhly vám umožňují sledovat videa i s vašimi přáteli.

Dokumentujte Váš život
 
Zachytit okamžiky Vašeho života můžete fotoaparátem s rozlišením 16 MPx. Zachycování momentek je snadné díky fotografické aplikaci telefonu Nokia 6. Zadní fotoaparát je vybaven detekcí pohybu, automatickým ostřením a rozlišením 16 MPx, přední fotoaparát má rozlišení 8 MP. Dvojbarevný blesk hlavního fotoaparátu pomáhá se snímáním přirozených fotografií, a to i za špatného osvětlení.

Čistý, bezpečný, aktuální

Nokia 6 přichází se systémem Android Nougat 7.0, s kompletním portfoliem služeb Google Services a bez zbytečných doplňků. Můžete se bez zbytečných problémů soustředit na svou práci a my vám zajistíme pravidelné aktualizace, takže vaše zařízení bude stále bezpečné a vybavené špičkovými funkcemi.