Zpracovávám ...

Samsung Galaxy Note10|10+

Očekávaná novinka Samsung Galaxy Note10|10+ skladem!

Více o telefonu Samsung Galaxy Note10|10+ se dočtete níže.

Co je u Samsungu Galaxy Note10/10+ nového?


Dvě velikosti

Kouzelná hůlka ve vaší ruce


Samsung Galaxy Note10 je dostupný ve dvou velikostech. Na své si tak přijdou jak fanoušci kompaktních smartphonů,  tak ti kteří pregerují velký displej. Bluetooth přináší svobodu dálkového ovládání smartphonu Galaxy Note10|10+ stisknutím tlačítka S Pen. Nová funkce vám umožní intuitivně ovládat telefon pomocí gest.  


Celý den po vašem bokuSkvělé snímky v jakýchkoli podmínkách


Samsung Galaxy Note10|10+ je vybavený sofistikovanými funkcemi, certifikací odolnosti, ale také spolehlivou baterií. Její kapacita nabývá hodnoty 4 300 mAh (Note10+), a díky tomu s vámi vydrží náročné tempo celý den.Fotoaparáty jsou připraveny zvěčnit krásy světla kdykoli a kdekoli si vzpomenete. Dechberoucí panoramata vytvoříte s 16Mpx a 12Mpx fotoaparátem, optický zoom zprostředkuje 12Mpx fotoaparát s teleobjektivem.


Dokonalá symbióza telefonu s PCNa vlně libozvuku


Přeměňte Galaxy Note10+ v počítač. Jak? Jednoduše prostřednictvím Samsung DeX a USB kabelu. Smartphone disponuje také praktickou funkcí propojení s operačním systémem Windows, díky kterému získáte přístup ke svým fotografiím, zprávám a notifikacím.Vychutnejte si precizní tóny filmových soundtracků, hitparád či zvuků z vašich oblíbených her. Postarají se o ně vestavěné reproduktory v kombinaci s prostorovým audiem Dolby Atmos. Těšit se můžete na vždy vyladěný zvuk.
Samsung Galaxy Note10/10+ si můžete vyzkoušet na prodejnách v Praze (Anděl, Centrum Černý Most), Brně, Jihlavě, Českých Budějovicích, Ostravě, Liberci a Hradci Králové.