Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Prestigio Muze 3708 3G (PMT3708_3G_D)

Váš šikovný a stylový asistent

Nový Muze 3708 3G kombinuje všechny základní specifikace tabletu: je zároveň produktivní, stylový a kompaktní. S tímto tabletem získáte podmanivého a spolehlivého společníka, který vám pomůže spravovat všechny vaše úkoly bez ohledu na to, kde jste!

Užijte si svůj obsah

Jasný a detailní obsah na 8,0 palcové IPS obrazovce s HD rozlišením (800 x 1280) budete milovat. Obrazy vypadají jako ve skutečnosti, zatímco video a hry přinášejí další potěšení.

Praktická velikost

8,0 palcová obrazovka je dostatečně široká, aby vám poskytla veškeré výhody hraní a prohlížení obsahu. Ve srovnání se smartphonem získáte vždy více - při čtení, práci, sledování filmů nebo hraní her. Ale je pořád ještě dostatečně kompaktní, aby bylo možné vzít ho s sebou kamkoliv i v malé kabelce. Kromě toho tablet vypadá podmanivě díky elegantnímu tělu a zaobleným rohům.

Zařízení, co dlouho vydrží

Budete moci vyzkoušet všechny možnosti, které moderní tablety poskytují! Obrovská 4000 mAh baterie a efektivní spotřeba energie zaručují dlouhou výkonnost bez nabíjení.

Bleskově rychlé 3G

K internetu budete připojeni za každých okolností, protože Muze 3708 3G podporuje 3G připojení. Surfujte na internetu, hrajte hry, sledujte online videa a užívejte si vysoce kvalitní hovory s Vaším novým tabletem.

Android 7.0 Nougat

Muze 3708 3G používá Android 7.0 Nougat. Znamená to, že získáte všechny vymoženosti nejmodernějšího tabletu, včetně režimu šetřícího baterii "Doze on the go" a různých možností přizpůsobení.

Spolehlivý výkon

Tablet je dostatečně výkonný k plnění každodenních úkolů. Vysoký výkon zajišťuje čtyřjádrový procesor MT8321 1,3 GHz a 1 GB RAM. Tablet je dodáván s 8/16 GB interního úložiště, které je možné zvětšit kartami microSD až do 32 GB.

Duální SIM

Muze 3708 3G podporuje dvě SIM karty, takže můžete optimalizovat svůj rozpočet na hovory a internet. Nejdůležitější je, že tablet je kompaktní a praktický, takže jej můžete používat k volání místo smartphonu.