Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Prestigio Muze F5 LTE


Boří všechny hranice

Prestigio Muze F5 LTE snoubí nejnovější styl a technologie populárních moderních zařízení, přičemž zůstává cenově dostupným řešením. Podpora 4G, jasná obrazovka o úhlopříčce 5,5", vylepšené fotoaparáty, výkonná baterie s kapacitou 4000 mAh a nejnovější Android 8.1 Oreo - to je vše, co potřebujete, abyste udrželi krok se světem.

Bezrámečkový displej

Důležitým prvkem Muze F5 LTE je široká obrazovka s úhlopříčkou 5,5 palce a poměrem stran 18: 9. Úzké rámečky umožňují příjemnější práci s obsahem, který je díky IPS displeji s HD+ jasnější, než kdy dříve.

Vynikající výdrž

Prestigio Muze F5 LTE se pyšní výkonnou baterií s kapacitou 4000 mAh, která umožní používání telefonu v aktivním režimu (fotografování, sledování videa, hraní her, atd.).

Výkonný společník

Muze F5 LTE zvládne jakýkoli úkol díky efektivnímu hardwaru a modernímu softwaru. V těle smartphonu vládne čtyřjádrový procesor, 2 GB RAM a Android 8.1 Oreo s vylepšenou správou baterií, zabezpečením, multitaskingem a mnoha dalšími pokročilými funkcemi.

Fotografujte jako profesionál

Vyspělá 13 MPx zadní kamera s bleskem poskytuje vynikající a jasné snímky. Přední fotoaparát s rozlišením 5 MPx s bleskem a pokročilými funkcemi z vás udělá skutečného experta přes portréty.

Rychlost je ve vašich rukou

Podpora 4G LTE vám dává možnost dělat více. Stream bez přerušení, hraní her pro více hráčů a surfování na internetu rychleji, než kdy předtím. Žádné další omezení - dělejte to, co chcete!

Další výhody

Možnosti Muze F5 LTE lze v případě potřeby rozšířit. Je možné zvýšit kapacitu interního úložiště o dalších 128 GB pomocí karet SD.