Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 


Mnohem více výkonu

Prestigio Wize 3418 4G je stylový tablet s atraktivním tělem, produktivním hardwarem a 4G konektivitou. Tento tablet představuje vyvážené řešení pro ty, kdo jsou zvyklí na vysoce kvalitní a funkční zařízení a vysokorychlostní internet.

4G – nová úroveň rychlosti

Připojení ke 4G vám otevře novou úroveň rychlosti internetu. S tabletem Wize 3418 4G je možné stáhnout film nebo velký balík dat za několik minut.

Živý displej

Díky technologii IPS, rozlišení 800x1280 a čtyřjádrové grafické kartě Mali T720 obrazovka předává barvy s vysokou přesností. Ostrost obrazu zajišťuje pohodlí při práci a svět zábavy vám doslova ožívá v rukou.

Efektivní multitasking

Hardware modelu Wize 3418 4G efektivně zvládá multitasking. Výkonný 64bitový čtyřjádrový procesor a 1 GB RAM vám umožní pracovat s několika kancelářskými aplikacemi najednou, komunikovat na sociálních sítích a sledovat video v HD.

Velikost paměti

Wize 3418 4G má 8/16 GB vnitřní paměti: budete mít dostatek místa na své aplikace, fotky a hudbu. Tento objem lze rozšířit až na 32 GB pomocí micro SD karet.

Aktualizovaný Android

Produkltivita tohoto tabletu je posílena aktualizovaným systémem Android 6.0 Marshmallow, který také umožňuje přístroji Wize 3418 4G pracovat déle díky režimu úspory baterie Doze. Užívejte si řadu možností s nastavením aplikací a zdůrazněte svou osobnost!