Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Samsung Galaxy A8, Dual SIM


Elegantní na pohled, příjemný do ruky

Symetrické křivky a zaoblené hrany přispívají k ergonomickému designu, díky čemuž se Galaxy A8 výborně drží a velmi snadno ovládá jednou rukou.

Větší 5.6" Full HD Infinity displej v užším těle

Horní a spodní rámečky u Galaxy A8 ustoupily displeji, takže je obrazovka větší, při zachování velmi příjemných celkových rozměrů. Infinity Displej u Galaxy A8 má poměr stran 18.5:9, což je ideální jak pro videa, která jsou v poměru 16:9, tak i videa v poměru 21:9. Uživatel si tak může vychutnat jakýkoliv obsah v té nejlepší kvalitě.

Duální přední fotoaparát

I selfie můžou vypadat skvěle. Galaxy A8 je vybaven jako vůbec první chytrý telefon od společnosti Samsung duálním předním fotoaparátem. Kvalita selfie fotografií se tak výrazně zlepšila a navíc budou vypadat jako by je fotil profesionál. Fotografiím zachyceným předním fotoaparátem nyní můžete dát umělecký a netradiční nádech. Díky funkci Živého zaostření lze upravovat rozostření určité části fotografie, aby vyniklo to, co opravdu chcete zachytit. Efekt je podobný jako u profesionálních fotoaparátů hrátky s hloubkou ostrosti. Telefon je vybaven přední duální kamerou s rozlišením 16 MPx + 8 MPx a zadní kamerou s rozlišením též 16 MPx.

IP68 = voděodolný a prachuvzdorný

Galaxy A8 plní certifikaci IP68, takže jej můžete používat absolutně bez obav i v dešti, blízko vody nebo jej například používat v koupelně. Pokud dojde k namočení, Galaxy A8 detekuje vlhký konektor a přestane se nabíjet, dokud konektor nevyschne, aby nedošlo k poškození přístroje.

Bixby = chytrý rádce při ruce

Bixby je jako osobní asistent – pomáhá vám s aplikacemi, pamatuje si důležité události a najde informace, které vás zajímají. Čím více ho používáte, tím je chytřejší a lépe funguje.

Rozšiřte si paměť dle libosti

Galaxy A8 disponuje 4GB operační paměti RAM, což zaručuje špičkový výkon. Vnitřní paměť o velikosti 32GB si také můžete rozšířit o kartu microSD až do velikosti 256GB. Díky podpoře tzv. plných slotů Dual SIM, můžete využívat paměťovou kartu i dvě SIM karty současně.

Místo pro vaše soukromá data

Zabezpečená složka, technologicky založená na platformě Samsung Knox, je soukromý prostor v telefonu, kde můžete bezpečně uložit soukromé informace a aplikace. Zabezpečenou složku můžete chránit heslem nebo otiskem prstu.

Osobní trenér v telefonu Samsung

Samsung Health sleduje vaši aktivitu, výživu a spánek a poskytuje vám užitečné informace na základě vašich pokroků.

Pohodlné zálohování i obnovení vašich dat Samsung

Úložiště Samsung Cloud je svázáno se Samsung účtem v telefonu a nabízí možnost plného zálohování od fotografií až po tapetu na domovské obrazovce. Pokud máte více zařízení Galaxy, synchronizace mezi nimi je pak snadná a jednoduchá.