Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Samsung Galaxy J1 Nxt (J105H)


Samsung Galaxy J1 Nxt je stylový smartphone s dvojicí fotoaparátů, skvělou výdrží na jedno nabití a podporou dvou SIM karet. Jeho zaoblené hrany a úzký profil podtrhují jednoduchý, ale elegantní moderní design. Díky tloušťce 10,8 mm Vám padne skvěle do dlaně. Fotky a videa pořízené 5Mpx fotoaparátem telefonu Galaxy J1 Nxt uvidíte na jeho ostrém 4" displeji s rozlišením 480 x 800 pixelů.

Přístroj je vybaven čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1,2 GHz, díky němuž si poradí s širokou škálou úloh včetně hraní her, přehrávání videa nebo surfování na internetu. V přístroji je nainstalován operační systém Google Android ve verzi 5.1 Lollipop. V režimu vysoké úspory energie můžete svůj telefon používat mnohem déle. Vypnou se nepotřebné funkce a spotřeba baterie se výrazně sníží. Interní 8GB paměť jednoduše rozšíříte microSD paměťovou kartou s maximální kapacitou 256GB.

Na zadní straně je umístěn 5Mpx fotoaparát. Přístroj je schopen zaznamenat videa ve vysokém HD rozlišení. S předním VGA Mpx fotoaparátem pořídíte stále oblíbenější selfie fotografie.

Díky podpoře 3G si vychutnáte rychlé stahování i nahrávání. Přístroj podporuje Dual SIM. Jeden telefon díky tomu poslouží k soukromým i pracovním účelům. Výčet konektivity dále zahrnuje Wi-Fi, Bluetooth a microUSB. Na jeho těle najdete 3,5mm konektor.