Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Samsung Galaxy J5 (J510FD) (2016)


1

Po všech stranách lepší

Samsung Galaxy J5 (J510FD) (2016) je po všech stranách lepší, než jeho předchůdce. Výkon, operační paměť i kapacita baterie doznaly citelných změn k lepšímu, vylepšeny byly fotoaparáty a namísto plastu se nám Galaxy J5 (2016) představuje v úchvatném kovovém designu.

Krásný design

Samsung Galaxy J5 (J510FD) (2016) se nabízí v provedení s kovovým rámečkem. Ten, spolu s velmi tenkým profilem, vytváří dojem nadčasové elegance.
2
3

Velký Super AMOLED displej

Díky 5,2" displeji s technologií Super AMOLED a HD rozlišením můžete Váš přístroj pohodlně ovládat a naplno si vychutnat dokonalé podání barev spolu s vynikajícími pozorovacími úhly. 

Profesionální fotoaparát

Zadní 13 MPx fotoaparát dokáže zachytit brilantní snímky skoro až na profesionální úrovni. S přisvětlovací LED diodou není žádný problém fotit za tmy. Rychlejší automatické ostření zajistí, že Vám nic neuteče ze záběru. Lepší optika se pak nejvíce promítá do zlepšení světelnosti obou fotoaparátů.
4
5

Velká výdrž baterie

Samsung Galaxy J5 (J510FD) (2016) je vybaven baterií s kapacitou 3100 mAh. Díky Ultra Power Saving Mode budete moci používat Váš přístroj i v okamžicích, kdy je baterie na kriticky nízké hodnotě, a Vy ji nemůžete zrovna dobít.