Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Samsung Galaxy S6 edge +


1

Samsung Galaxy S6 edge +

ZAMILUJTE SI DISPLEJ

Větší, na obou stranách zakřivený displej, vás okouzlí na první pohled. Dodá hloubku vašim videím a vdechne život vašim hrám. Zažijte více díky většímu displeji.
2
3

BOČNÍ LIŠTA

Přiřaďte vybranou barvu a místo k vašim pěti oblíbeným kontaktům. Jedním tahem můžete být v kontaktu se svými blízkými.

VÍC NEŽ SLOVA

Když slova nestačí, pošlete štouchnutí nebo emotikon vašim oblíbeným kontaktům - funkce OnCircle dodá komunikaci nový rozměr.
4
5

PLNÝ VÝKON

Brilantní, Quad HD Super AMOLED (518 ppi), na obou stranách zakřivený, displej, spolu se 4 GB RAM vám přinese maximální herní zážitek.

DOKONALÁ OSTROST

Rozmazaná videa jsou minulostí. Optická stabilizace obrazu spojená s digitální video stabilizací zabezpečí dokonalou ostrost vašich videí.
7
8

ČTYŘI PŘÍBĚHY

Nahrajte čtyři videoklipy a spojte je do jedné, dechberoucí, koláže. Zachyťte tak vaše jedinečné a vzácné momenty s přáteli.

SÉRIE

Vytvářejte krátké filmy v profesionální kvalitě. Nahraná videa jednoduše spojíte do krátkého filmu a sdílíte.
9
11

UŽ ŽÁDNÉ KABELY

Zvládnete to i se zavřenýma očima. Jednoduše položte Galaxy S6 edge+ na bezdrátovou nabíječku a po 120 minutách bude váš telefon plně nabitý.

RYCHLÉ NABÍJENÍ

Nezáleží na tom, zda streamujete videa nebo hrajete hry. Nabíjení pomocí kabelu je rychlé. Plného nabití baterie dosáhnete za 90 minut.
12
13

JASNĚJŠÍ VZPOMÍNKY

Vaše fotografie budou ostré a jasné bez ohledu na to, za jakých světelných podmínek jste je pořídili. Fotografie pořízená Galaxy S6 edge+.

DOKONALÁ SELFIE

Party bez selfie jako by nebyla. Díky režimu Advance Selfie s velkým množstvím neuvěřitelných filtrů vám vylepší vaše fotofrafie.
14
15

RYCHLÝ START

Nejzajímavější události trvají jen okamžik. Díky rychlému startu fotoaparátu vám však neutečou.