Zpracovávám ...

SONY

​​

Sony Corporation, bežně označována jako Sony, byla založena po druhé světové válce, 7. května 1946 v Tokiu. Jméno Sony má společnost od roku 1958 - jméno společnosti pochází z latinského slova sonus, což v překladu znamená zvuk a koresponduje se směrem společnosti v jejích začátcích, kdy prvním vyráběným produktem bylo tranzistorové rádio.

S výrobou mobilních telefonů začala společnost v roce 2001 spolu se společností Ericsson. Obchodní značka, pod kterou se telefony prodávaly, byla Sony Ericsson. V roce 2012 Sony odkoupila podíl Ericssonu a přejmenovala svou divizi na Sony Mobile Comunications. 

Posláním společnosti Sony je inspirovat a podněcovat zvědavost. Vášeň pro technologie, obsah a služby a neustále hledání inovací ženou tuto společnost neustále kupředu, tak, aby mohla svým zákazníkům poskytnout převratnou a vzrušující zábavu. Vše co společnost Sony dělá, probudí Vaše emoce.


Mobilní telefony

Mobilní telefony  

Produktová řada smartphonů od Sony, nesoucí označení Xperia nabízí nekompromisní výkon, skvělé funkce spolu s atraktivním a elegantním designem.


Tablety

Tablety  

Tablety Sony zaujmou na první pohled skvělým zpracováním. Ať hledáte kompaktnost, či vysoký a spolehlivý výkon, v tabletech Sony si jistě vyberete.Tablety

Příslušenství 

Nabízíme širokou škálu originálního příslušenství značky Sony od hadsfree, přes ochranné folie, pouzdra a kryty až po nabíječky a chytré hodinky. Novinky Sony