Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Sony Xperia E5 (F3311) - Dost sil na všechno, co potřebujete


Působivý výkon a konec frustrace
Zapomeňte na pomalé připojení nebo na smartphone, kterému dojdou síly dříve než vám. Xperia E5 nabízí dlouhotrvající vysoký výkon a uživatelskou zkušenost typu „prostě to funguje“.

Dlouhá životnost baterie

S baterií, která vydrží dna dny, nemusíte přerušovat telefonování, sdílení, lajkování a prohlížení.

Více paměti

Potřebujete víc místa pro věci, které máte rádi? Přidejte až 200 GB paměti vložením karty microSD™.

Rychlý a výkonný

Čtyřjádrový procesor a funkce Smart Cleaner se starají o neustále hladký chod.

Dokonalost momentek

Vysoce kvalitní fotoaparát pro jednoduše ohromující snímky Se smartphonem Xperia E5 je fotografování skvělých snímků snazší než kdy dříve. 13megapixelový chytrý fotoaparát se snadno používá a funkce automatického rozpoznání scény automaticky vyladí nastavení podle konkrétního záběru. A s předním fotoaparátem s rozlišením 5 megapixelů si můžete být jisti, že i vaše selfie budou ostrá a na úrovni.

Sdílejte lásku, ne válku

Nejjednodušší způsob sdílení vašich snímků O své životy se s ostatními dělíme i díky sdílení fotografií. A sdílíme je se stále znovu a znovu se stejnou skupinou těch nejdůležitějších lidí. Díky nové zkratce pro sdílení můžete okamžitě poslat vaše vydařené snímky lidem, na kterých vám nejvíc záleží.

Radost z používání

Xperia E5 se snadno používá už od samého začátku a časem se dokonce ještě zlepšuje. Díky užitečným tipům založeným na vašem způsobu používání získáte ze svého smartphonu každý den o něco víc – a bez námahy.

Podrobnou vizualizaci přístroje naleznete zde.