Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Sony Xperia XCompact (F5321)


Xperia XCompact
1

Pro ty, kteří chtějí to nejlepší. Ne to největší.

Vytvořili jsme smartphone, který spojuje užitek, pohodlí a krásu - Xperia XCompact. Jeho měkce zaoblený tvar je mimořádně pohodlný do ruky a kompaktní velikost ho předurčuje k používání jednou rukou.

Protože život nepostojí

Xperia XCompact se rozhodně nenechá zaskočit pohybem. Díky inovativní technologii trojitého snímání obrazu můžete pohybující se objekty zachytit ostře a do nejmenších detailů, a to i při slabém osvětlení. A vzhledem k tomu, že tento 4,6palcový telefon a jeho fotoaparát můžete mít stále v kapse, už nikdy nezmeškáte žádný snímek.
2
3

Mrkněte a máte to

Náš dosud nejrychlejší fotoaparát zvládne přechod od pohotovostního režimu k pořízení snímku za 0,6 sekundy. Díky tomuto rychlému spouštění, vyhrazenému tlačítku spouště a zrychlenému zpracování obrazu můžete zachytit vše, co vám dosud unikalo.

Telefon, který je každým dnem stále chytřejší

Smartphone Xperia XCompact se používáním postupně stává chytřejším a osobnějším. Učí se a přizpůsobuje podle vašich zvyků, a stará se o co nejpohodlnější používání.
4
5

Adaptivní nabíjení

Nabíjení se může na baterii negativně projevit, ale Xperia XCompact na rozdíl od většiny smartphonů využívá inteligentní nabíjení a zabraňuje tak ztrátě kapacity baterie. Naučí se, jakým způsobem nabíjíte, a přizpůsobí se tomu. Výsledkem je dvojnásobná životnost baterie.
Podrobnou vizualizaci přístroje naleznete zde.