Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Sony Xperia XA Ultra (F3211)


1

Pozvedněte Vaše selfie na novou úroveň

Přední kamera s úctyhodnými 16 MPx nabízí pokročilé technologie pro skvělé selfie. Díky schopnosti pořizovat skvělé snímky i za zhoršených světelných podmínek, budou Selfie vždy ostré a jasné.

Vyrobeno podle Vašeho života

Váš smartphone vás následuje všude. Proto má Xperia XA Ultra nový design, který harmonicky splyne s vaším životem. Spojuje ohromující displej na plné šířce přední strany, hladké a zakřivené plochy a velikost displeje, která Vás ohromí a zprostředkuje prvotřídní zážitek z používání smartphonu.
2
3

Klasika, nebo zlato

Xperia XA Ultra je k dispozici ve třech barvách. Zvolte uhlově černou, bílou, nebo novou elegantní limetkově zlatou. Vaše vybraná barva bude nejen na zadní ploše, ale také okolo displeje a dokonce i na obrazovce. 

Ponořte se do nekonečna

Displej Xperia XA Ultra má maximální možné rozměry, i díky téměř neexistujícímu rámečku, který je tenký jako břitva. Vychutnejte si na maximum skvělé a věrné barvy. Obrazovka je zakřivená, což dává smartphonu hladký a do ruky padnoucí tvar. 
4
5

Telefon, který Vás nenechá na holičkách

Xperia XA Ultra má díky převratné baterii dost sil na dva dny běžného používání na jedno nabití. Poslouchejte více hudby, volejte celé dny a zůstaňte venku bez obav, jak dlouho chcete.


Podrobnou vizualizaci přístroje naleznete zde.