Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Xperia XZ2 Premium


Odhalte neviděné

Náš převratný fotoaparát Motion Eye™ Dual dokáže zachytit víc, než vidí samotné oko. Je postaven na technologiích z našich fotoaparátů exkluzivní řady α. Neuvěřitelná citlivost ISO 51 200 pro fotografie a ISO 12 800 pro videa nyní umožňuje fotografování a natáčení videa i při extrémně slabém osvětlení.

Točte filmy jako profesionálové

Objevte první záznam 4K HDR videa ve smartphonu na světě. S větším kontrastem, barvami a detaily v každém záběru se vaše videa o další krok přiblíží filmové kvalitě. Pokročilý fotoaparát Motion Eye™ zaznamenává super zpomalený pohyb s frekvencí 960 sn./s v rozlišení HD nebo Full HD. Natáčí také standardní zpomalené záběry při 120 sn./s. Přepínáním mezi režimy získáte ty nejdramatičtější záběry prchavých okamžiků.

Užijte si zábavu na maximum

Ať už sledujete dramatickou srážku nebo dunící explozi, budete mít pocit, že jste přímo na místě. Kombinace 4K HDR displeje založeného na technologiích z televizorů Sony BRAVIA®, průkopnického systému Dynamic Vibration System a výkonných stereofonních reproduktorů představuje jedinečný zážitek pro všechny smysly.

Studiový zvuk

Užijte si skvělý zvuk smartphonu Xperia XZ2 Premium. Technologie Hi-Res Audio3 přináší tu nejlepší možnou kvalitu a převodníky LDAC se postarají o to, aby všechno znělo skvěle, třeba i při bezdrátovém poslechu. Výkonné stereofonní reproduktory vám navíc umožní podělit se o skvělou hudbu a filmy i s přáteli.

Výkon, který vás dostane dále

Získejte rychlost a výkon, které využijete při skvělé zábavě i při produktivní práci v několika aplikacích najednou. Xperia XZ2 Premium snadno zvládne všechny aplikace, filmy, hry a cokoli dalšího.

Baterie, která vydrží déle

Aby vám smartphone Xperia XZ2 Premium mohl přinést ještě více zábavy po celý den, jeho baterie ja navržena pro dlouhou výdrž. Funkce Smart Stamina odhaduje budoucí využití, aby smartphone udržela v chodu co nejdéle, zatímco technologie adaptivního nabíjení a Battery Care společnosti Qnovo prodlužují životnost baterie.