Doprava zdarma
Tablet ASUS Zenpad 3S 10 (Z500M), Gray
Dokonalé kovové zpracování

ASUS ZenPad 3S 10 se vyznačuje elegantním a moderním designem s atraktivními rovnými liniemi a exkluzivním kovovým povrchem příjemným na dotek. Jeho odolné hliníkové tělo váží pouhých 430 gramů a má tloušťku nepatrných 5,8 mm. Hrany tabletu ASUS ZenPad 3S 10 byly hned dvakrát precizně opracovány diamantovým nožem, což je příslibem opravdu nevšední krásy.

Na cestě k dokonalosti

ASUS ZenPad 3S 10 se může pochlubit prémiovým hliníkovým tělem, jehož hrany jsou precizně opracovány diamantovým nožem s přesností 0,08 mm. Tím je dosaženo perfektní rovnováhy mezi odolností a tenkou konstrukcí. Poté následuje superjemný proces pískování a leštění, který dává vzniknout překrásně hladkému povrchu.

Větší obraz, více detailů

S tabletem ASUS ZenPad 3S 10 si budete moci vychutnat zábavu na cestách jako nikdy předtím. Jeho úžasný IPS displej s úhlopříčkou 9,7" nabízí rozlišení 2K, exkluzivní technologii VisualMaster, rozlišení 2048 × 1536 a široké pozorovací úhly 178°. To je zárukou většího a detailnějšího zobrazení. Úchvatný displej je doplněn nejtenčím rámečkem na světě o tloušťce pouhých 5,32 mm. Zásluhou tohoto obdivuhodného konstrukčního počinu displej tabletu ASUS ZenPad 3S 10 zabírá 78 % těla, takže i s jeho kompaktními rozměry si můžete užít velkolepé audiovizuální zážitky.

Dopřejte svým očím realistický obraz

Díky technologii ASUS VisualMaster se s tabletem ASUS ZenPad 3S 10 můžete ponořit do nového světa mobilní zábavy. ASUS VisualMaster je sada exkluzivních technologií pro vylepšení obrazu, jež kombinují hardware a software optimalizující všechny aspekty zobrazení. Výsledkem je neuvěřitelně realistický obraz. Součástí technologie ASUS VisualMaster je také technologie ASUS Tru2Life, která vylepšuje každý jednotlivý pixel tak, abyste získali věrný obraz s optimálním kontrastem a ostrostí. S technologiemi ASUS TruVivid a ASUS Bluelight Filter bude obraz na displeji jako živý.

Inteligentní kontrast

Inteligentní vylepšení kontrastu analyzuje a optimalizuje každý pixel obrazu předtím, než je reprodukován, takže dokáže vykreslit více detailů v nejjasnějších částech i ve stínech a odhalit skutečnou krásu ukrytou ve vašich snímcích.

Optimalizace ostrosti

Výrazné zlepšení detailů zaručující ostřejší a věrnější obraz.

Hýčkejte své uši

Tablet ASUS ZenPad 3S 10 nabízí rovněž technologii SonicMaster 3.0, jež v sobě ukrývá více audio inovací, než kolik jich najdete u kteréhokoli jiného tabletu – nabízejí vyšší hlasitost, vyšší kvalitu a více efektů. Dvojice reproduktorů, každý s pěti magnety, využívá inteligentní zesilovač NXP, který jim propůjčuje bohatý a hlasitý zvuk. Když si budete chtít dopřát opravdu nevšední poslechový zážitek, ASUS ZenPad 3S 10 vám dokáže na kompatibilní zařízení odeslat certifikovaný vysoce kvalitní zvuk v rozlišení 24 bitů/192 kHz – to je 4× CD kvalita! Když k tomu navíc přidáte technologii DTS Headphone:X™, získáte virtuální prostorový 7.1kanálový zvuk s řadou úžasných efektů.

Úchvatný herní výkon

Pod charismatickým zevnějškem tabletu ASUS ZenPad 3S 10 se ukrývá divoká šelma. S výjimečně rychlým šestijádrovým procesorem, 4 GB RAM a grafickým jádrem IMG GX6250 si ASUS ZenPad 3S 10 lehce poradí s nejnovějšími hrami i těmi nejnáročnějšími úkoly.

Rychlý a přesný senzor otisků prstů


ASUS ZenPad 3S 10 je vybaven senzorem otisků prstů, který vám umožní tento tablet odemknout během okamžiku pouhým dotykem. To představuje perfektní spojení vysokého zabezpečení a nesmírného pohodlí.

Revoluce v napájení

ASUS ZenPad 3S 10 je vybaven baterií s velkou kapacitou 5900 mAh garantující opravdu dlouhou zábavu. Zásluhou technologie Qualcomm Quick Charge 3.0 tablet ASUS ZenPad 3S 10 velmi rychle nabijete, takže místo čekání budete moci pokračovat v započaté činnosti.

Zachyťte kouzlo okamžiku

8Mpx fotoaparát PixelMaster tabletu ASUS ZenPad 3S 10 pořizuje ohromující snímky ve vysokém rozlišení a nezpomaluje vás žádným zpožděním spouště. Špičkový režim Nízké osvětlení využívá technologii slučování pixelů a umožňuje pořizovat až o 400 % jasnější fotografie v noci nebo za špatného osvětlení, a to bez použití blesku.

Hrajte chytře, vyhrávejte rychle, streamujte plynule

Abychom ještě více zvýšili výkon tabletu ASUS ZenPad 3S 10 se 4 GB RAM, zejména pak ve hrách, představujeme zbrusu nové rozhraní ZenUI – Game Genie. Obsahuje panel nástrojů, jenž vám v miniaturním okně umožní přímo během akce vyhledávat návody či jiné informace týkající se hry, kterou právě hrajete. Život vám usnadní rovněž integrované funkce pro zvýšení výkonu a funkce živého vysílání, která vám umožní v přímém přenosu streamovat vaše nejlepší videa přes kanál YouTube Gaming.

Intuitivní psaní a kreslení

Z Stylus je navržen speciálně pro tablet ASUS ZenPad 3S 10 a umožňuje naprosto přirozené psaní a kreslení – budete si připadat, jako byste drželi klasické pero. Z Stylus využívá dokonale přesnou a citlivou multidotykovou technologii, což z něj činí ideální nástroj pro kreativní kreslení náčrtků, malování, a dokonce i designové návrhářství.