​​​
Telefony Samsung

Od svých počátků, jako malá obchodní firma, se společnost Samsung stala světovou značkou s podnikatelskými aktivitami v různých oblastech, které zahrnují nejmodernější technologie. Objevy, vynálezy a převratné produkty umožnili společnosti Samsung stát se v těchto oblastech lídrem, který neustále posouvá celý průmysl vpřed. 

Prostřednictvím inovativních, spolehlivých produktů a služeb, talentovaných lidí, zodpovědného přístupu k podnikání a společenským otázkám se svět díky společnosti Samsung ubírá novými úžasnými směry.

Ať už jsou to inovace ve spotřební elektronice nebo pokrok v biofarmaceutickém průmyslu, společnost Samsung se každý den dělí o působivé zážitky s lidmi na celém světě. Prostřednictvím neochvějné snahy o vytváření špičkových produktů a služeb ve všech oblastech svého podnikání usiluje o zkvalitnění života lidí na celém světě a pozitivní změnu v prostředí, ve kterém žijeme.

Cíl Samsungu je jednoduchý: přinést volnost, abychom mohli cestovat, objevovat nové zážitky a stát se pány svého světa. Je to schopnost spojit v nás to, čím jste dnes a čím chceme být zítra. V dnešním neustále se měnícím světě se měníme rychleji. Samsung se snaží neúnavně objevovat a inovovat, vytvářet technologie a poskytovat služby, které rozšiřují možnosti, a otevírají dveře do světa plného nových příležitostí.​  více


Novinky Samsung
Bohužel nebyly nalezeny žádné produkty.Infolinka
+420 245 008 383