Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Xiaomi Mi MIX 2S


Série Mi MIX je čisté umění

Jeho design je mezinárodně známý a získal několik ocenění po celém světě. Kromě toho je součástí několika sbírek různých světově proslulých muzeí.

Fotoaparát s AI ultra-citlivou na světlo

Mi MIX 2S nabízí obrovsky kvalitní zadní fotoaparát. Vlajková loď – duální fotoaparát disponuje pixely o velikosti 1,4 μm a autofokusem Dual Pixel, který zvyšuje jas a kvalitu fotografií a současně dramaticky zlepšuje rychlost zaostřování a to zejména za špatných světelných podmínek.

Detekce scény pomocí AI

Jaký je pocit mít super fotoaparát? Vždy dostanete inteligentní a přesné reakce, ať už je to zachycení krásného a brzkého východu slunce nebo vzhledu vašeho mazlíčka. Optimalizujte nastavení pro každou situaci a okamžitě se z vás stává profesionálním fotografem.

Snapdragon 845

Mi MIX 2S obsahuje procesor Snapdragon 845 s maximálním výkonem 2,8 GHz. V kombinaci s pamětí DRAM LPDDR4x o kapacitě až 6 GB a úložištěm 128 GB zvládne bez problému Mi MIX 2S nejnáročnější hry s vysokým rozlišením FPS, což vám poskytne jedinečný zážitek z hraní her.

Standardní bezdrátové nabíjení Qi

Mi MIX 2S podporuje bezdrátové nabíjení založené na standardu Qi. Nabízíme také svou bezdrátovou nabíječku, oficiálně certifikovanou firmou Qi splňující přísné bezpečnostní standardy při nabíjení zařízení Mi MIX 2S nebo jakéhokoli jiného zařízení kompatibilního s Qi.