Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Xiaomi Mi4S


Xiaomi Mi4S je smartphone, který v sobě nese to nejlepší z legendárního vlajkového modelu této čínské značky a zároveň jej modernizuje a to jak po stránce výbavy, tak vzhledu. Přístroj se pyšní elegantním zpracováním, které snese i nešetrné zacházení. Do 7,8 mm tenkého a elegantního těla se výrobci podařilo vměstnat množství těch nejpokročilých funkcí. Těšit se můžete na podporu rychlých dat (LTE), Dual SIM, výkonný šestijádrový procesor a prostorný 5" displej s FULL HD rozlišením. Displej skvěle zobrazí fotografie pořízené 13Mpx fotoaparátem. Díky IPS technologii nabídne zobrazovací plocha široké pozorovací úhly.

O skvělý výkon smartphonu se stará kombinace šestijádrového procesoru Snapdragon 808 o taktu 1.8 GHz a 2GB operační paměti. Procesor je nejen výkonný, ale také energeticky úsporný. V přístroji je nainstalován operační systém Google Android ve verzi 5.1 Lollipop s nadstavbou MIUI v7. Díky podpoře Google Play na Vás navíc čekají tisíce dalších aplikací, které lze do telefonu nainstalovat.

13Mpx fotoaparát pořídí skvělé snímky také za horšího osvětlení. Jistě oceníte také automatické ostření a LED blesk. Videa budete moci natáčet ve Full HD rozlišení. Pro videohovory a selfie snímky je připravena 5Mpx přední kamera.

Po stránce konektivity je smartphone vybaven skvěle. To nejrychlejší možné internetové připojení umožní podpora LTE. Fukce Dual SIM Vám zase umožní používat dvě SIM karty najednou. Výčet konektivity zahrnuje také Wi-Fi, Bluetooth a microUSB.

Baterie nabídne kapacitu 3 260mAh.