Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Xiaomi Mi5, 64GB 3GB RAM


Xiaomi Mi5 nabídne nekompromisní výkon moderního čtyřjádrového procesoru, pokročilý 16 Mpx fotoaparát, 4K videa a v neposlední řadě také špičkové řemeslné zpracování. Vše je zabaleno do designově povedeného lehkého a tenkého těla s odolným rámečkem. O zobrazení se stará 5,1" Full HD displej té nejvyšší kvality. Technologie IPS se postará o široké pozorovací úhly.

Přístroj dále nabízí výborný 16 MPx fotoaparát na zadní straně, který je vybaven bleskem a automatickým ostřením. Přední fotoaparát s rozlišením 4 Mpx je pak ideální pro videohovory a selfie.

V útrobách smartphonu tepe a o nekompromisní výkon celého zařízení se stará čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 820 s frekvencí 1.8 GHz. Operační paměť narostla na 3 GB! Telefon tak zvládne bez problému spustit nejnáročnější aplikace, moderní hry a videa ve vysokém rozlišení. V přístroji je nainstalován operační systém Google Android ve verzi 6.0 Marshmallow s grafickou nadstavbou MIUI.

K internetu se připojíte prostřednictvím Wi-Fi nebo rychlých dat LTE. O svůj oblíbený webový obsah tak nepřijdete ani na cestách. 5,1" displej pohodlně zobrazí vaši oblíbenou webovou stránku. Výčet konektivity zahrnuje Bluetooth 4.0, GPS, microUSB 2.0.

Každý ocení čtečku otisků prstů integrovanou v zapínacím tlačítku, díky čemuž lze telefon používat bezpečně a intuitivně.

Telefon padne ideálně do ruky, je tenký a lehký. Je vyroben z komponentů té nejvyšší možné kvality. Telefon obepíná odolný rámeček z kvalitní nerez oceli. Baterie s kapacitou 3 000 mAh se postará o dlouhou výdrž na jedno nabití.