Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Xiaomi Pocophone F1


Procesor s AI

POCO F1 běží na platformě Qualcomm® Snapdragon ™ 845, což znamená, že získáte výkonný, moderní procesor s AI. Vychutnejte si bezkonkurenční výkon a nižší spotřebu energie.

Špičkový výkon

Udržujte procesor POCO F1 rychlý díky naší technologii LiquidCool, která je obvykle vyhrazena pro herní smartphony. Nezáleží na tom, jak intenzivně hrajete, chlazený Snapdragon 845 nemá problém udržet špičkový výkon a vysokou frekvenci. Rozlučte se s pomalou dobou odezvy a zamrzlými obrazovkami, tento telefon zůstane navždy rychlejší.

Quick Charge 3.0

Vysokokapacitní baterie s kapacitou 4000mAh má dostatečnou výdrž na to, aby váš telefon vydržel při hře, ale i při dlouhých videozáznamech. Poskytuje dostatek energie pro 30 hodin volání nebo 146 hodin přehrávání hudby na jediném nabití. Podporuje technologii rychlého nabíjení Quick Charge 3.0.

Okamžité automatické zaostření

Duální AI kamera s rozlišením 12 MPx + 5 MPx je vybavena automatickým zaostřením a velkým čidlem o velikosti 1,4 μm v primárním objektivu. To zvyšuje jas a kvalitu fotografií, přičemž drasticky zvyšuje rychlost autofokusu, a to zejména při pohybu nebo při slabém osvětlení.

Lepší zobrazení

Gesta na celou obrazovku umožňují intuitivní zážitky na displeji s poměrem stran 18,7: 9. Mezinárodně proslulý Corning® Gorilla® Glass je vysoce odolné sklo, které zaručí dokonalou ochranu vašemu smartphonu.