Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Xiaomi Redmi 2


Xiaomi Redmi 2 je kompaktní smartphone se skvělou výbavou. Do 9,4 mm tenkého těla se výrobci podařilo vměstnat celou řadu pokročilých funkcí. Těšit se můžete na podporu rychlých dat (LTE), Dual SIM, výkonný 64bitový čtyřjádrový procesor a prostorný 4.7" displej s HD rozlišením. Displej skvěle zobrazí fotografie pořízené 8Mpx fotoaparátem. Díky IPS technologii nabídne zobrazovací plocha široké pozorovací úhly. Před poškrábáním je chráněna sklem DragonTrail.

O skvělý výkon smartphonu se stará kombinace 64bitového čtyřjádrového procesoru a 1 GB operační paměti. Procesor je nejen výkonný, ale také energeticky úsporný. V přístroji je nainstalován operační systém Google Android ve verzi 4.4 KitKat.

8Mpx fotoaparát pořídí díky BSI skvělé snímky také za horšího osvětlení. Jistě oceníte také funkci HDR. Samozřejmostí je pak automatické ostření a LED blesk. Videa budete moci natáčet ve Full HD rozlišení. Pro videohovory je připravena 2Mpx přední kamera.

Po stránce konektivity je smartphone vybaven skvěle. To nejrychlejší možné internetové připojení umožní podpora LTE. Fukce Dual SIM Vám zase umožní používat dvě SIM karty najednou. Výčet konektivity zahrnuje také Wi-Fi, GPS, Bluetooth a microUSB.