Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Xiaomi Redmi 3 Pro, 32GB


Xiaomi Redmi 3 Pro je smartphone, který reaguje na moderní trendy a požadavky zákazníků. Přístroj se pyšní elegantním kovovým zpracováním. Do 8,5 mm tenkého a elegantního těla se výrobci podařilo vměstnat množství těch nejpokročilých funkcí. Těšit se můžete na podporu rychlých dat (LTE), Dual SIM, výkonný osmijádrový procesor a prostorný 5" displej s HD rozlišením. Displej skvěle zobrazí fotografie pořízené 13Mpx fotoaparátem. Díky IPS technologii nabídne zobrazovací plocha široké pozorovací úhly.

O skvělý výkon smartphonu se stará kombinace osmijádrového procesoru Snapdragon 616 a 3GB operační paměti. Procesor je nejen výkonný, ale také energeticky úsporný. V přístroji je nainstalován operační systém Google Android ve verzi 5.1 Lollipop s nadstavbou MIUI v7.

13Mpx fotoaparát pořídí skvělé snímky také za horšího osvětlení. Jistě oceníte také automatické ostření a LED blesk. Videa budete moci natáčet ve Full HD rozlišení. Pro videohovory a selfie snímky je připravena 5Mpx přední kamera.

Po stránce konektivity je smartphone vybaven skvěle. To nejrychlejší možné internetové připojení umožní podpora LTE. Fukce Dual SIM Vám zase umožní používat dvě SIM karty najednou. Výčet konektivity zahrnuje také Wi-Fi, Bluetooth a microUSB.

Přítomnost infraportu je v dané cenové kategorii světlou výjimkou, díky které můžete ovládat další domácí přístroje - televizi, DVD přehrávač nebo třeba chytrou digestoř. Xiaomi Redmi 3 Pro je též vybaven čtečkou otisků prstů, díky které budou Vaše data v naprostém bezpečí.

Baterie nabídne nadstandardní kapacitu 4 100mAh.