Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Xiaomi Redmi Note 2


Xiaomi Redmi Note 2 je smartphone s nekompromisním výkonem a výbavou. Do 8,2 mm tenkého těla se výrobci podařilo vměstnat množství těch nejpokročilých funkcí. Těšit se můžete na podporu rychlých dat (LTE), Dual SIM, výkonný 64bitový osmijádrový procesor a prostorný 5.5" displej s FULL HD rozlišením. Displej skvěle zobrazí fotografie pořízené 13Mpx fotoaparátem. Díky IPS technologii nabídne zobrazovací plocha široké pozorovací úhly.

O skvělý výkon smartphonu se stará kombinace 64bitového osmijádrového procesoru a 2 GB operační paměti. Procesor je nejen výkonný, ale také energeticky úsporný. V přístroji je nainstalován operační systém Google Android ve verzi 5.1 Lollipop.

13Mpx fotoaparát pořídí díky BSI skvělé snímky také za horšího osvětlení. Jistě oceníte také funkci HDR. Samozřejmostí je pak automatické ostření a LED blesk. Videa budete moci natáčet ve Full HD rozlišení. Pro videohovory a selfie snímky je připravena 5Mpx přední kamera.

Po stránce konektivity je smartphone vybaven skvěle. To nejrychlejší možné internetové připojení umožní podpora LTE. Fukce Dual SIM Vám zase umožní používat dvě SIM karty najednou. Výčet konektivity zahrnuje také Wi-Fi, GPS, Bluetooth a microUSB.
Velmi potěší přítomnost infraportu, díky které můžete ovládat další domácí přístroje - televizi, DVD přehrávač nebo třeba chytrou digestoř.