Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Xiaomi Redmi Note 3, 32GB


Xiaomi Redmi Note 3 je smartphone s nekompromisním výkonem a výbavou. Do 8,7 mm tenkého těla se výrobci podařilo vměstnat množství těch nejpokročilých funkcí. Unikátní tělo je zhotoveno z kovu a nedává prostor žádným pochybnostem. Těšit se můžete na podporu rychlých dat (LTE), Dual SIM, výkonný osmijádrový procesor a prostorný 5.5" displej s FULL HD rozlišením. Displej skvěle zobrazí fotografie pořízené 13 Mpx fotoaparátem. Díky IPS technologii nabídne zobrazovací plocha široké pozorovací úhly.

O skvělý výkon smartphonu se stará kombinace osmijádrového procesoru o taktu 2.0 GHz a 3GB operační paměti. Procesor je nejen výkonný, ale také energeticky úsporný. V přístroji je nainstalován operační systém Google Android ve verzi 5.0 Lollipop s nadstavbou MIUI v6.

13 Mpx fotoaparát pořídí skvělé snímky také za horšího osvětlení. Jistě oceníte také automatické ostření a LED blesk. Pro videohovory a selfie snímky je připravena 5Mpx přední kamera.

Po stránce konektivity je smartphone vybaven skvěle. To nejrychlejší možné internetové připojení umožní podpora LTE. Fukce Dual SIM Vám zase umožní používat dvě SIM karty najednou. Výčet konektivity zahrnuje také Wi-Fi, GPS, Bluetooth a microUSB.
Přítomnost infraportu je v dané cenové kategorii světlou výjimkou, díky které můžete ovládat další domácí přístroje - televizi, DVD přehrávač nebo třeba chytrou digestoř.

Díky čtečce otisků prstů je odemčení telefonu nejen bezpečnější než kdy dříve, ale hlavně bleskové. Baterie nabídne nadstandardní kapacitu 4 000mAh.