Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Xiaomi Redmi Note 3 Pro, 32GB


Xiaomi Redmi Note 3 Pro je smartphone s nekompromisním výkonem a výbavou. Do 8,6 mm tenkého těla se výrobci podařilo vměstnat množství těch nejpokročilých funkcí. Unikátní tělo je zhotoveno z kovu a nedává prostor žádným pochybnostem. Těšit se můžete na podporu rychlých dat (LTE), Dual SIM, výkonný šestijádrový procesor a prostorný 5.5" displej s FULL HD rozlišením. Displej skvěle zobrazí fotografie pořízené 16Mpx fotoaparátem. Díky IPS technologii nabídne zobrazovací plocha široké pozorovací úhly.

O skvělý výkon smartphonu se stará kombinace šestijádrového procesoru o taktu 1.8 GHz a 3GB operační paměti. Procesor je nejen výkonný, ale také energeticky úsporný. V přístroji je nainstalován operační systém Google Android ve verzi 5.0 Lollipop s nadstavbou MIUI v7.

16Mpx fotoaparát pořídí skvělé snímky také za horšího osvětlení. Jistě oceníte také automatické ostření a LED blesk. Videa budete moci natáčet ve Full HD rozlišení. Pro videohovory a selfie snímky je připravena 5Mpx přední kamera.

Po stránce konektivity je smartphone vybaven skvěle. To nejrychlejší možné internetové připojení umožní podpora LTE. Fukce Dual SIM Vám zase umožní používat dvě SIM karty najednou. Výčet konektivity zahrnuje také Wi-Fi, GPS, Bluetooth a microUSB.
Přítomnost infraportu je v dané cenové kategorii světlou výjimkou, díky které můžete ovládat další domácí přístroje - televizi, DVD přehrávač nebo třeba chytrou digestoř.

Baterie nabídne nadstandardní kapacitu 4 000mAh.