Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

APPLE IPAD AIR 2020

23. 10. 2020

Zbrusu nový Apple iPad Air je skladem na našich pultech. Využijte dopravu zdarma a možnost výkupu stávajícího Apple zařízení.

​​​​

Proč iPad?


iPad má všechno, co chceš od počítače. A navíc spoustu úžasných věcí, které ani nečekáš. Podívej se, proč by tvůj nový počítač mohl být právě iPad.


Výkonný jako počítač. Přenosný jako iPad.


iPad má vyspělý čip Apple, který mění pohled na fotografii, hraní a rozšířenou realitu. Díky němu je iPad dost výkonný, aby utáhl všechny aplikace, které denně používáš. Ať už Microsoft Office na práci, nebo Adobe Photoshop CC na tvůrčí projekty.


A všechen tenhle výkon se snadno nosí. iPad je neuvěřitelně tenký a tak lehký, že ho můžeš všude nosit s sebou. A má baterii s 10hodinovou výdrží, která ti vystačí na celý den.1 Všude, kde potřebuješ, ho připojíš k rychlé Wi‑Fi a LTE gigabitové třídy. Můžeš z něj i tisknout, promítat a bezdrátově posílat soubory.


Navržený tak, aby všechno šlo snadno dotykem.


iPad umí všechno, co počítač, ale je mnohem intuitivnější. Ať se chceš soustředit na jedinou aplikaci, nebo jich používat víc najednou, zobrazení si snadno nastavíš několika klepnutími. Mezi aplikacemi snadno přetáhneš objekty a z jedné aplikace do druhé se dostaneš pouhým přejetím.