DORUČENÍ GIBON - EXPRESNÍ DORUČENÍ PO PRAZE A OKOLÍ

7. 8. 2017

Pro naše zákazníky jsme zavedli novou možnost doručování zboží. Představujeme expresní kurýrní službu GIBON, díky které Vám dodáme zboží již do 40 minut od odeslání objednávky na místo, které si sami určíte. 

Expresní kurýrní doručení GIBON je pro Vás dostupné od pondělí do soboty. Víte, že budete na určitém místě v určitý čas? Žádný problém! S expresním doručením GIBON si můžete u každé objednávky navolit přesné datum a čas, kdy Vám má být zásilka doručena. Díky doručení GIBON se Vám nestane, že budete celý den vyhlížet přepravní společnost, která Vám má dovézt Váš vytoužený smartphone.

Nebo se již nemůžete dočkat svého vytouženého smartphonu a chcete ho mít co nejdříve? Expresní doručení GIBON Vám zásilku doručí již do 40 minut od odeslání objednávky (čas doručení vždy záleží na konkrétním místě, kam chcete zásilku doručit).

To, zda si můžete nechat objednávku doručit pomocí expresního kurýrního doručení GIBON, snadno zjistíte buď přímo na kartě produktu, nebo v košíku, po zadání PSČ, kam chcete objednávku doručit. Služba je v současné době dostupná pro Prahu a okolí, nicméně již usilovně pracujeme na jejím rozšíření.


Doručení GIBON - nechte si doručit svůj nový vysněný smartphone ještě dnes!

Infolinka
+420 245 008 383