Zpracovávám ...

HONOR VIEW20 - SEE THE UNSEEN

22. 1. 2019

 Představujeme Vám novinku Honor View20. Smartphone zaujme skvělým displejem, duálním fotoaparátem s 3D kamerou a výkonem na rozdávání. To vše podpořžené skvělými materiály a vzhledem. Pouze u nás navíc s bonusem k protiúčtu 1 200 Kč.

Honor View20 zaujme na první pohled 6,4″ FULL HD+ displejem a skvělým dílenským zpracováním, které je reprezentováno kovovým provedením se skleněnými zády, na kterých kromě fotoaparátů najdete i čtečku otisků prstů. Záda mají i nanolitograficky motiv písmena V, který posouvá pocitový luxus z přístroje o úroveň výš.

O výkon smartphonu se stará osmijádrový procesor Kirin 980, který podporuje zvýšení výkonu GPU Turbo 2.0, díky kterému nebude žádná hra problémem. Toto je podpořeno  velkorysovou pamětí RAM o velikosti 6 nebo 8 GB.

Ve výbavě na zadní straně smartphonu najdete 2 hlavní fotoaparáty, první má 48 Mpx s HDR režimem a clonou f/1,8 a druhý snímač ToF 3D kameru. Přední fotoaparát je v kulatém výřezu přímo v displeji a má rozlišení 25 Mpx

Pouze u nás získáte 1 200 Kč navíc k výkupní ceně stávajícího telefonu!


48Mpx fotoaparátUž žádné starosti s bateriíMaximální herní zážitekAll-View displejMožnosti 48 Mpx fotoaparátu jsou teď ještě dokonalejší díky čipsetu Kirin 980, umělé inteligenci a duálním jednotkám NPU a ISP.


Baterie s kapacitou 4 000 mAh se v kombinaci s rychlým dobíjením postará o dlouhou výdrž na jedno nabití.                       


Kombinace výkonného procesoru, až         8 GB RAM a inovativní technologie chlazení zaručuje vždy ten nejlepší herní zážitek.       


Na 6.4" All-View displeji uvidíte vše, co si dokážete představit.