Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

HUAWEI P30 / P30 PRO - PŘEKONEJ LIMITY FOTOGRAFIE

26. 3. 2019

Představujeme netrpělivě očekávané novinky Huawei P30 a P30 Pro. Smartphony Vás zaujmou především špičkovým fotoaparátem Leica. Huawei P30 Pro pak nabídne hned čtyři fotoaparáty. K telefonům dostanete náramek Huawei Colorband A2 jako dárek!


Čím nás P30 Pro zaujal?


Překonej limity fotografie

Fascinující barvy


Využijte přiblížení, abyste prozkoumali tajemství noční oblohy, sledovali orla, jak se vznáší nad stromy nebo si prohlédli drobné detaily křišťálu. Zachyťte ty nejlepší věci v přítomnosti a vytvořte svou vizi budoucnosti. Huawei P30 Pro představuje vrchol fotografování pomocí smartphonu.Huawei P30 Pro čerpá inspiraci ze zázračného nebe a zrcadlí úžasné barvy světla a prostoru. Je dokladem krásy svítání, polední oblohy, tajuplné polární záře i temnoty noci. Vybírat můžete hned ze tří atraktivních barev - Aurora, Black a Breathing Crystal.


Špičkový systém fotoaparátůBlíže ke všemu, co máte rádi


Systém čtyřnásobného fotoaparátu Leica smartphonu Huawei P30 Pro se přizpůsobí vašim fotografickým potřebám, aby vám pomohl vidět svět v jeho celistvosti. Systém fotoaparátů se skládá z objektivu SuperZoom, super citlivého fotoaparátu, ultraširokoúhlého objektivu a HUAWEI TOF fotoaparátu.Nový periskopový zoom objektiv nabízí optické přiblížení s větším rozsahem v kompaktním zařízení, aniž by došlo ke snížení kvality obrazu. Objektiv SuperZoom Huawei P30 Pro podporuje 10× hybridní přiblížení při ohniskové vzdálenosti 270 mm.                                                                       


Inteligentní dotykové ovládání, dokonalé pohodlíPřipraven prozkoumávat


Smartphone Huawei P30 Pro můžete pohodlně ovládat jednou rukou a rychle ho odemykat pomocí pokročilé čtečky otisků prstů ukryté přímo v displeji.Dobrodružné povahy potěší, že smartphone Huawei P30 Pro disponuje krytím IP68 a je odolný vůči prachu a vodě. Můžete tak zůstat v klidu, i když svůj smartphone polijete nebo vám spadne do vody.Pravidla akce Huawei P30 a P30 Pro s Huawei Watch GT (dále jen „Kampaň“). 


I. Prodávající: MOBIL POHOTOVOST s.r.o., U Nového Suchdolu 140/32, 160 00, Praha 6, IČ: 26705851, DIČ: CZ26705851. Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 88608.

II. Účastníkem Kampaně (dále jen „Účastník“) se může stát každá fyzická osoba starší 18 let s bydlištěm nebo s doručovací adresou na území České republiky, nebo fyzická a právnická osoba, která je podnikatelem ve smyslu ustanovení § 420 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Občanský zákoník“).

III. Kampaň probíhá od 26. 3. do 2. 4. 2019 nebo do vyprodání zásob Přístrojů.

IV. Dárkem se rozumí chytré hodinky Huawei Watch GT Sport. 

V. Podmínkou pro účast v kampani a získání Dárku je nákup nového smartphonu Huawei P30 nebo Huawei P30 Pro (dále jen „Přístroj") na jedné z prodejen prodávajícího či online prostřednictvím internetového obchodu na adrese www.mp.cz.

VI. V případě nákupu Přístroje Účastníkem jako spotřebitelem, kdy spotřebitel využije své právo od kupní smlouvy bez uvedení důvodu v zákonné lhůtě odstoupit (ve smyslu § 1829 Občanského zákoníku), je povinnen spolu s Přístrojem vrátit i obdržený Dárek. Dárek je povinnen vrátit i Účastník, který není spotřebitelem, ale  využije obdobné právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu stanovené v obchodních podmínkách prodávajícího, či po dohodě s prodávajícím. Povinnost vrátit Dárek se dále vztahuje na Účastníka, který se s prodávajícím domluvil na vrácení/výměně Přístroje, či odstoupil od kupní smlouvy a nejedná přitom ve smyslu  § 1829 Občanského zákoníku).

VII. Poskytnutí osobních údajů je nezbytné pro účast účastníka v Kampani, pokud se nejedná o zpracování na základě uděleného souhlasu účastníka. V případě neposkytnutí osobních údajů v rozsahu nezbytném pro účast v Kampani, nebude možné, aby se účastník Kampaně zúčastnil. Správce je možné kontaktovat na e-mailové adrese hlavsa@mp.cz.

VIII. Informace týkající se zpracování osobních údajů Prodávajícím, včetně souvisejících práv, jsou dostupné na adrese: www.mp.cz/ochrana-osobnich-udaju.